Vėžys pasiglemžė Johno Travoltos žmonos Kelly Preston gyvybę

Johnas Travolta su žmona Kelly Preston ir vaikais / Vida Press nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2020-07-13 10:31
Sekmadienį, liepos 12 dieną, aktorius Johnas Travolta (66) neteko savo žmonos, taip pat aktorės Kelly Preston. 58-uosius gyvenimo metus ėjusi moteris pralaimėjo kovą su vėžiu.

„Liepos 12 dienos rytą Kelly Preston, mylima žmona ir mama, mirė pralaimėjusi kovą su krūties vėžiu“, – užsienio leidiniui sakė šeimos atstovas spaudai.

K.Preston apie savo ligą neatviravo, moteris jau kurį laiką gydėsi, tačiau apie jos ligą žinojo tik artimiausi šeimos nariai. 

Kelly Preston ir Johnas Travolta / Vida Press nuotr.
Kelly Preston ir Johnas Travolta / Vida Press nuotr.

„Ji buvo nuostabus, šviesus ir mylintis žmogus. Kelly Preston nuoširdžiai rūpinosi kitais, buvo kilni. Šiuo metu jos šeima tikisi aplinkinių supratimo ir prašo suteikti jiems privatumo“, – toliau kalbėjo atstovas spaudai.

J. Travolta patvirtino pranešimus apie savo sutuoktinės mirtį vėlai sekmadienį paskelbta „Instagram“ žinute. Jis parašė, kad K. Preston neatlaikė dvejus metus trukusios kovos su krūties vėžiu.
 
Kelly Preston ir Johnas Travolta / Vida Press nuotr.
Kelly Preston ir Johnas Travolta / Vida Press nuotr.
„Su labai sunkia širdimi informuoju jus, kad mano gražioji žmona Kelly pralaimėjo savo dvejų metų kovą su krūties vėžiu, – rašė J.Travolta. – Ji narsiai kovojo, mylima ir palaikome daugybės.“ Holivudo garsenybių santuoka truko 28 metus. K.Preston per ilgą karjerą kine ir televizijoje kartais filmuodavosi kartu su savo vyru. Jiedu susilaukė trijų vaikų. K.Preston ir J.Travolta susituokė 1991 metais per naktį Paryžiuje surengtą ceremoniją, kai pora laukėsi savo pirmojo sūnaus Jetto. 2006 metų sausį Kavasakio liga sirgęs Jettas Travolta mirė ištikus priepuoliui šeimos vasarnamyje Bahamose, būdamas 16-metis.
 
Kelly Preston / Vida Press nuotr.
Kelly Preston / Vida Press nuotr.
Po jo mirties šeima iškėlė bylą greitosios pagalbos automobilio vairuotojui ir šeimos advokatui, apkaltinę juos turto prievartavimu. Travoltos teigė, kad iš jų buvo reikalaujama 25 mln. dolerių, grasinant negavus šių pinigų paviešinti jautrią informaciją apie sūnaus mirtį. Ši baudžiamoji byla buvo nutraukta dėl procedūrinių priežasčių. J. Travolta ruošėsi liudyti teismui iš naujo, bet galiausiai persigalvojo, argumentuodamas, kad bylinėjimasis ir sūnaus mirtis šeimai tapo itin skausminga našta. J. Travolta ir K. Preston 2000 metais susilaukė dukros Ellos Bleu, o 2010-aisiais – sūnaus Benjamino. Pora susipažino kuriant 1988 metų filmą „Ekspertai“. Vėliausiu jųdviejų bendru kino projektu tapo 2018 metų filmas „Gotis“.
 
Jame J.Travolta suvaidino Niujorko nusikalstamo pasaulio bosą Johną Gotti, o K.Preston – jo žmoną Victorią. 1962 metų spalio 13-ąją Havajuose gimusi K. Preston studijavo dramą ir teatro meną Pietų Kalifornijos universitete. Ji išgarsėjo nusifilmavusi 1988 metų komedijoje „Dvyniai“ su kino žvaigždėmis Arnoldu Schwarzeneggeriu ir Danny DeVito. Vėliau jis pasirodė dešimtyse kitų kino ir televizijos filmų.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai