Vėžiu serganti aktorė Sh.Doherty dalijasi atvirais kadrais: „Ne viskas yra gražu“

Shannen Doherty/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-08 21:12
„San Francisko raganų“ ir „Beverli Hilsas, 90210“ žvaigždė Shannen Doherty (50) socialiniuose tinkluose pasidalijo savo išgyvenimais ir nepagražintais kadrais, iliustruojančiais jos sunkią kovą su vėžiu. Spalis – kovos su krūties vėžiu mėnuo, tad aktorė tai padarė norėdama auginti visuomenės sąmoningumą apie šią ligą.

Pirmą kartą krūties vėžys Shannen Doherty buvo diagnozuotas 2015 m. ir po dvejų metų kovos liga atsitraukė. Vis tik 2020 m. vėžys atsinaujino ir perėjo į 4 stadiją. Norėdama parodyti, kokia atrodo jos kova su vėžiu, Sh.Doherty savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo patiriamais išgyvenimais ir juos atspindinčiais kadrais.

„Ar viskas gražu? Ne, bet tai – realybė. Aš tikiuosi, kad dalindamasi tuo padėsiu geriau susipažinti ir suprasti, kaip atrodo vėžys. Tikiuosi paraginti žmones atlikti mamografiją, reguliariai tikrintis, atsikratyti baimės ir susidurti su viskuo, kas laukia priešaky“, – drąsino aktorė.

Shannen Doherty / Socialinių tinklų nuotr.
Shannen Doherty / Socialinių tinklų nuotr.

Sh.Doherty rašė, kad jai buvo atlikta mastektomija, taikyta chemoterapija ir radiacija. Ji prisipažino, kad nuo chemoterapijos jai dažnai kraujuodavo iš nosies ir kankindavo nuolatinis, didžiulis nuovargis. Šiuos negalavimus ji parodė pozuodama su vatos tamponu nosyje, kuriuo stengiasi sustabdyti nosies kraujavimą. 

Vis tik aktorė nevengė ir pasijuokti iš savęs: po sunkią akimirką iliustruojančio kadro sekė gerokai linksmesnis, kuriame ji pozuoja su vilkėdama spalvotą pižamą.

„Nutariau pasikelti sau nuotaiką apsivilkdama žaismingą pižamą, dovanotą draugės Kristy. Ar tai mane pralinksmino? Tikrai taip! Atrodžiau labai juokingai ir galėjau iš savęs pasijuokti. Humoras man padėjo ištverti tai, kas atrodė neįmanoma. Tikiuosi, kad visi rasime iš ko pasijuokti net tada, kai atrodo neįmanoma“, – pozityvu dalijosi Shannen Doherty.

Shannen Doherty / Socialinių tinklų nuotr.
Shannen Doherty / Socialinių tinklų nuotr.

Žmonės.lt primena, kad 2020 m. vasarį akorė prisipažino, jog krūties vėžys atsinaujino. Šią diagnozę ji slėpė beveik metus.

Tuo metu Sh. Doherty „Good Morning America“ laidoje pasakojo, kad sunkiausia jai žinią pranešti buvo mamai Rosai ir vyrui Kurtui Iswarienko. Su ašaromis akyse Doherty prisipažino: „Esu suakmenėjusi, net neįsivaizduojate, kaip aš bijau. Mano mama be galo stipri moteris, kaip ir mano vyras. Bet jaudinuosi dėl jų.“

Shannen Doherty / „Instagram“ nuotr.
Shannen Doherty / „Instagram“ nuotr.

Shannen teigė, kad apie savo sveikatą ji pasisakė, nes vėžio diagnozė paaiškės teismo dokumentuose, ieškinyje, kurį ji pateikia būsto draudimo bendrovei „State Farm“. Aktorė bendrovę kaltina nekompensavus žalos, padarytos jos namams per Kalifornijoje vykusius gaisrus.

2017-ųjų birželį Shannen Doherty džiaugėsi po chemoterapijos atgavusi jėgas. Su krūties vėžiu ji kovojo daugiau nei dvejus metus. Diagnozė buvo vėlyva – Shannen sakė, kad per vadybininko aplaidumą praleido planinį vizitą pas gydytoją, o kai viskas išaiškėjo, vėžys jau buvo palietęs limfmazgius. Teko pašalinti vieną krūtį, prireikė chemoterapijos ir radioterapijos seansų, bet 2017 metų balandį liga atsitraukė, Shannen po truputį grįžo į filmavimo aikštelę.

Naujausi straipsniai