Vėžiu sergančios Žanos Friskės gydymui dainininkės gerbėjai jau paaukojo daugiau nei 1,5 mln. JAV dolerių

Žana Friskė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Populiarios Rusijos dainininkės ir aktorės Žanos Friskės (39) artimieji pirmadienį oficialiai patvirtino, kad žinoma moteris serga vėžiu. Kaip rašė portalas Žmonės.lt, šią žinią oficialiame Ž.Friskės puslapyje patvirtino aktorės gyvenimo draugas, televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Šepelevas.

Pirmadienį viena Rusijos televizijų paskelbė apie aukų rinkimą Ž.Friskės gydymui. Žmonės buvo kviečiami siųsti žinutes nurodytu numeriu, įrašius žodį Žana.

Antradienį iki 10 val. buvo surinkta daugiau nei 1,5 mln. JAV dolerių (daugiau nei 3,8 mln. litų).

Ukrainos žiniasklaida patikslino, kad dainininkei diagnozuota glioblastoma – viena iš agresyviausių smegenų vėžio formų.

„Life News“ anksčiau pranešė, kad aktorei ir dainininkei diagnozuotas ketvirtos stadijos smegenų vėžys.

Pirmieji pranešimai apie dainininkės ligą pasirodė sausio 15 dieną. „Life News“ šaltiniai pranešė tądien pastebėję Žaną Friskę Maskvos Šeremetjevo oro uosto medicinos punkte, į kurį ji buvo pristatyta itin sunkios būklės gulinti ligonių transportavimo vežimėlyje. Esą dainininkė buvo išskraidinta į vieną geriausių Vokietijos klinikų, kurioje dirba pasaulyje pripažinti onkologai. Vėliau paaiškėjo, kad dainininkė perkelta į Niujorko klinikas.

Žana Friskė / Kadras iš filmo „Dienos sargyba“
Skaitykite daugiau