Vežimą su vaiku lauke prie kavinės lango palikusi Patricija Žuromskytė atremia kritiką: „Nematau nieko blogo“

Ali Gadžijevas ir Patricija Žuromskytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-14 19:07
Įsivaizduokite situaciją: drauge su vežimėlyje gulinčiu vaiku išėjote pasivaikščioti į miestą. Vaikas užmigo, o jūs nusprendėte užsukti į kavinę. Prisėdote prie pat lango, pro kurį matote lauke mieganti vaiką. Taip pasielgė „Ali šokoladinės“ bendraturtė, Ali Gadžijevo sužadėtinė Patricija Žuromskytė ir už tai sulaukė kritikos feisbuke.

Prieš užsukdama į vieną Vilniaus senamiestyje esančių restoranų Patricija dar metų neturintį sūnų Ajų paliko miegoti lauke, o pati prisėdo viduje prie lango – mamai vežimas su vaiku buvo puikiai matomas. Šią akimirką užfiksavo fotografas Vincas Alesius. Feisbuke pasidalinęs nuotrauką jis rašė: „Supermamytė“.

Šis kadras sulaukė didelio komentatorių dėmesio, kurie susiskirstė į dvi stovyklas: vieni buvo įsitikinę, kad vaikui tikrai geriau miegoti lauke, nei kavinėje, kiti susirūpino mažylio saugumu, kuris neva turėtų būti didžiausias prioritetas.

Tuo tarpu pati Patricija sako, problemos čia nematanti. Esą dauguma tų, kurie augina mažus vaikus, elgiasi panašiai.

„Daugelis mamų taip daro ir man tai atrodo normalu. Mūsų sūnus namuose dieną visuomet miega balkone, jis taip įpratęs, todėl nematau čia nieko blogo. Juk miegas lauke saldesnis, vaikas išmiega ilgiau ir pabunda geresnės nuotaikos. Nematau prasmės vaiką žadinti“, – Žmonės.lt sakė Patricija.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Ji sako niekada nesulaukusi kokių nors neigiamų komentarų, kad vaiką palieka lauke. Juk vežimą ji pastato prie pat lango šalia savęs.

„Noriu tikėti, kad Vilniaus senamiestyje taip daryti gana saugu. Aišku, niekada negali žinoti, bet juk viską matau. Jei kas mano vaiką bandytų ištraukti iš vežimo ir storiausių patalų, per tą laiką turbūt ne tik spėčiau išbėgti į lauką, bet ir policiją iškviesti. Žinoma, ironizuoju, tačiau nematau nieko blogo šioje situacijoje“, – kalbėjo pašnekovė.

Pasak Patricijos, ne visi restoranai svetingi mažiems vaikams. Ji ir pati kaskart atvykusi į maitinimo įstaigą pasiteirauja, ar galima ateiti su kūdikiu. Juolab kad tempti vežimą į kavinę taip pat nėra patogu. „Gerbiu ir restorano lankytojus. Jei pati ateičiau pietauti, tarkime, su verslo partneriais, nenorėčiau, kad man šalia verktų kieno nors vaikas“, – mintimis dalijosi ji.

O kaip tokią situaciją vertinate jūs? Savo nuomonę išsakykite komentaruose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai