Vėžį suvaldęs magas Arvydas Stonys išvyko į Angliją – laukia konsultacija su Kembridžo profesoriumi

Arvydas Stonys tarėsi su daugybe specialistų dėl savo ligos / Asmeninio albumo nuotr.
Arvydas Stonys tarėsi su daugybe specialistų dėl savo ligos / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-14 13:27
AA

Onkologinės ligos ir jų gydymas – skaudi šiuolaikinės visuomenės problema. Kasdien vėžio diagnozę išgirsta daugybė žmonių, o vieno visiems tinkamo ir veiksmingo gydymo vis dar nėra. Prostatos vėžys – tokią diagnozę dar visai neseniai išgirdo žinomas iliuzionistas Arvydas Stonys ir nuo pirmųjų akimirkų nusprendė nepasiduoti klastingai ligai.

Šiandien vyras džiaugiasi atradęs ypatingą polifenoliu gausų preparatą ir keliauja į Angliją, kur pratęs lemtingą pažintį su onkologijos specialistu profesoriumi iš Kembridžo.

„Visada mėgau gyventi taip, kad liktų mažai laiko poilsiui. Nežinau, ar tai darboholizmas, ar ne, bet stengiuosi užsiimti kokia nors veikla, kad nebūtų beprasmiško sėdėjimo. Manau, kad žmogus, kai jaučiasi naudingas, kai ką nors daro, gyvena visiškai kitokį gyvenimą“, - oro uoste laukdamas lėktuvo į Didžiosios Britanijos sostinę pasakojo A. Stonys.

Arvydas Stonys atsako, kaip suvaldyti vėžį, ieškojo tarp daugelio specialistų / Asmeninio albumo nuotr.
Arvydas Stonys atsako, kaip suvaldyti vėžį, ieškojo tarp daugelio specialistų / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, magiškais triukais gerbėjus stebinantis iliuzionistas aktyviu gyvenimo būdu pasigirti galėjo ne visada. Po koncertų užsiimdavo kūryba, sėdima veikla, bet, išgirdęs vėžio diagnozę, nusprendė gyvenimą keisti iš pamatų.

„Kai mane pagavo vėžys, neleidau sau labai smarkiai sielvartauti, nes ši liga verdiktas buvo tik tais laikais, kai dar buvau jaunas. Tada sužinojus tokią diagnozę atrodė, kad viskas – užsikask ir nebegyvenk. Dabar ši liga tereiškia pokyčius, kad reikia gyventi kitaip – susitvarkyti mąstyseną, susitvarkyti mitybą, kas yra labai svarbu“, - sako žinomas vyras.

„Taip pat svarbus fizinis aktyvumas, kurio anksčiau vengdavau, buvau sėslus – po koncertų, pasirodymų likusią dienos dalį užsiimdavau sėdimais darbais, kūryba. Dabar pradėjau lankyti sporto klubą, bėgioti ir kasdien, kai šilta, nubėgu po tris kilometrus. Esu alergiškas šalčiui, todėl, kai šalta, bėgioju rečiau – kelis kartus per savaitę, be to, lankau baseiną. Viso to komplektas padeda man gyti“, - šypteli A. Stonys.

Iliuzionistas tikina, kad sveikti jam padeda ir labai laiku jo atrastas augalinis preparatas, kuriame gausu polifenolių, pasižyminčių antinavikiniu bei antiuždegiminiu poveikiu.

„Atsitiko taip, kad gydytojas, su kuriuo konsultavausi dėl savo ligos, paminėjo Jungtinės Karalystės mokslininkų sukurtą maisto papildą iš ciberžolių, brokolių, granatų ir žaliosios arbatos. Jis man jį parekomendavo ir užsiminė girdėjęs apie puikius preparato tyrimo ir vartojimo rezultatus. Įsigijau jų vaistinėje, o vėliau ir internetu, pradėjau domėtis ir Lietuvos Respublikos Seime pernai vykusioje tarptautinėje konferencijoje, kurią organizavo Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija POLA, sutikau mokslininką, kuris daug prisidėjo prie šio papildo kūrimo – tai Kembridžo universiteto profesorius Robert Thomas. Gyvendamas sveikai ir vartodamas šį augalinį preparatą jau metus laiko džiaugiuosi tyrimų rezultatais – kraujyje vėžio žymenų PSA kaskart mažėja, o tai reiškia, kad liga nustojo progresuoti“, - sako A. Stonys.

Žymus Kembridžo universiteto profesorius ir onkologijos specialistas Robert Thomas su vėžiu sergančiais pacientais dirba jau daugiau nei 30 metų. Būtent jis kartu su tyrėjų komanda iniciavo A. Stonio išbandyto ir įvertinto polifenolių gausaus maisto papildo kūrimą ir mokslinius klinikinius tyrimus, kuriais nustatytas produkto veiksmingumas. Kaip parodė tyrimai, beveik pusei pacientų, vartojusių iš brokolių, ciberžolių, granatų ir žaliosios arbatos pagamintą preparatą, vėžys sumažėjo arba nustojo augti.

Tęsti pažinties su onkologu profesoriumi iš Kembridžo A. Stonys kartu su TV3 gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ balandžio 14 d. išvyko į Jungtinę Karalystę. Čia jis konsultuosis su profesoriumi ir padės laidos žiūrovams daugiau sužinoti apie mitybos ir gyvensenos svarbą kovoje su vėžiu.

Daugiau apie Arvydo Stonio kelionę – balandžio 29 d. 18 val. per TV3.

„Nusprendžiau kalbėti apie šią problemą, manau, kad esu viešas žmogus ir mano kalbėjimas gali išgelbėti ne vieną gyvybę. Tikiu, kad tai mano kilni misija šioje žemėje. Neatsitvėriau tylos siena, jei galiu kažkam padėti.

Manau, kad atrasti būdai veikia, nes šiandien esu aktyviai stebimas. Anksčiau gydytojai tvirtino, kad būtina operacija, kad reikia chemoterapijos ir švitinimo – gąsdino visais baisiais dalykais, kol nepradėjau ieškoti antros, trečios, ketvirtos nuomonės. Dabar kiti gydytojai šneka kitaip, kad visos tos priemonės kol kas nėra būtinos, kad pakanka aktyvios stebėsenos, o jos metu turėtų vykti svarbūs mitybos ir gyvensenos pokyčiai. Visiems skaitytojams labai rekomenduoju kliautis kelių gydytojų nuomonėmis ir domėtis: viltis tikrai yra, bet svarbiausia – domėtis ir ieškoti“, - sako A. Stonys.