Vėžį nugalėjusi aktorė Shannen Doherty apie santykius su artimaisiais: „Labiau branginame vienas kitą“

Shannen Doherty / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-09 10:12
Legendinio serialo „Beverli Hilsas, 90210“ tęsinys tapo sėkmingiausiu „Fox“ kanalo vasaros debiutu: jį žiūrėjo 6,1 milijonų žiūrovų. O aktorei Shannen Doherty (48) tai – dar ir asmeninės pergalės ženklas.

Pergalė pasiekta jau anksčiau, kai 2017-ųjų birželį Shannen pasidžiaugė po chemoterapijos ataugusiais plaukais: daugiau nei dvejus metus ji kovojo su krūties vėžiu. Diagnozė buvo vėlyva – Shannen sakė, kad per vadybininko aplaidumą praleido planinį vizitą pas gydytoją, o kai viskas išaiškėjo, vėžys jau buvo palietęs limfmazgius. Teko pašalinti vieną krūtį, prireikė chemoterapijos ir radioterapijos seansų, bet 2017 metų balandį liga atsitraukė, Shannen po truputį grįžo į filmavimo aikštelę.

Shannen Doherty / „Instagram“ nuotr.
Shannen Doherty / „Instagram“ nuotr.

Bet tada net nesvarstė pasiūlymo vėl vaidinti Brendą Volš kadaise ją išgarsinusiame seriale, nors beveik visi senosios komandos nariai – nuo Jennie Garth (47) iki Jasono Priestley (49) ir Tori Spelling (46) – patvirtino dalyvausią projekte. Filmuotis sutiko ir Luke’as Perry (1966–2019), tiesa, jis dirbo kito populiaraus serialo filmavimo aikštelėje ir į naująjį „Beverli Hilsą“ (oficialus tęsinio pavadinimas „BH90210“) ketino grįžti priebėgomis. Tačiau tą pačią dieną, kai buvo paskelbta apie Luke’o sugrįžimą, insulto ištiktas aktorius atsidūrė ligoninėje ir netrukus mirė.

Seriale Perry vaidino Brendos mylimąjį Dilaną. Archyvinė medžiaga, kurioje pasirodo Perry, panaudota pirmajame epizode, skirtame Luke’o atminimui, o kolegos ir draugo netektis paskatino Shannen grįžti į filmavimo aikštelę.

Shannen Doherty / „Scanpix“ nuotr.
Shannen Doherty / „Scanpix“ nuotr.

Ir ne be reikalo. Kalbama ne tik apie finansinį atlygį, nors aktoriai už epizodą gavo po 70 tūkstančių dolerių. Papildomai po 15 tūkstančių uždirbo Tori Spelling ir Jennie Garth, kaip atnaujinto serialo kūrėjos, dar 46 tūkstančius gavo Jasonas Pristley, režisavęs vieną seriją.

Doherty, kaip ir jos kolegos, gavo unikalią progą parašyti istoriją iš naujo – ano „Beverli Hilso“ filmavimo aikštelėje Shannen susipyko kone su visais komandos nariais, durimis trankė ir kiti aktoriai. Sprendžiant iš visko, šįsyk viskas klostėsi ramiau. Galų gale ir žvaigždėms seniai ne po 20–25 metus, kaip buvo andai, o patirtis neišvengiamai keičia žmogų.

Interviu žurnalui „People“ apie pokyčius kalbėjo ir pati Doherty. Aktorė tikino, kad vėžys sutvirtino aštuonerių metų santuoką su garsenybių fotografu Kurtu Iswarienko. „Dabar mes kur kas labiau branginame vienas kitą. Ankstesni santykiai irgi buvo neblogi, bet patyrėme didžiulį skausmą. Nebeleidžiame sau pykti vienas ant kito. Pastarąjį kartą rimtai ginčijomės dar prieš mano ligą“, – sakė ji. Ir pridūrė, kad klysta manantys, jog liga veikia tik ligonį. Vėžys keičia visus aplinkui, ir dabar jie su Kurtu kitaip žvelgia į gyvenimą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai