Vėžį besigydanti Žana Friskė savo 40-ąjį gimtadienį švenčia prie Baltijos jūros: „Aš visai nebijau senti!“

Žana Friskė / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Populiari Rusijos dainininkė Žana Friskė liepos 8-ąją švenčia gražų jubiliejų – moteriai sukako 40 metų. Su smegenų vėžiu daugiau kaip pusmetį kovojanti atlikėja jaučiasi kur kas geriau, negu sausį, kuomet ir pasklido žinia apie sunkią jos ligą.

Naujausios žinios iš gydytojų džiugina – jie teigia, kad Žanai sėkmingai sekasi kovoti su liga, todėl kiekviena nauja diena teikia vilčių visiškai įveikti vėžį, rašo vesti.ru.

Savo 40-metį populiari Rusijos dainininkė švenčia nebe Amerikoje – pranešama, kad ji kartu su širdies draugu Dmitrijumi Šepeliovu, motina ir sūnumi Platonu jį sutiks ramioje gyvenvietėje prie Baltijos jūros.

Žana Friskė su motina Olga prie Baltijos jūros / Stop kadras
Žana Friskė su motina Olga prie Baltijos jūros / Stop kadras

Iš Amerikos klinikų Žana paleista jau prieš kelis mėnesius ir į kliniką turėdavo atvykti tik tam tikrų procedūrų atlikimui.

„Aš visai nebijau senti! Taip, esu išbandžiusi botokso injekcijas, tačiau vėliau supratau, kad dėl to jaučiu didelį diskomfortą. Taigi geriau jau aš sensiu natūraliai, nes, patikėkite, visiškai nesistengiu amžinai atrodyti kaip dvidešimties, juk tai būtų juokinga!“ – prieš keletą metų atlikėjos duotą interviu cituoja eg.ru.

Žana Friskė su motina Olga prie Baltijos jūros / Stop kadras

 

Skaitykite daugiau