Vestuvių Tenerifėje planuotoja Dovilė Urbanaitė: „Šis laikotarpis – testas porai“

Dovilė Urbanaitė ir Kai Schukowski / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-12 20:06
Vestuvių Tenerifėje planuotoja ir moterų bendruomenės „She is Glowing“ įkūrėja Dovilė Urbanaitė savo 29-ąjį gimtadienį sutiko Dubajuje. Ten ji saule mėgavosi su gyvenimo partneriu Kai Schukowski. Portalui Žmonės.lt pasiteiravus Dovilės, kaip per tokį ilgą laikotarpį pandemijos gniaužtuose meilės išbandymus sekėsi atlaikyti tiek klientams, tiek jai pačiai – jaunoji verslininkė atsakė nuoširdžiai: „Vestuvių sferoje buvo visko, na, o mes su Kai dar labiau suartėjome.“

Dovile, kaip tokiu sudėtingu metu suplanavote gimtadieninę kelionę?

Buvau pasiruošusi šiais metais gimtadienio išvis nešvęsti arba nukelti jį lygiai pusmečiui – į liepos mėnesį. Kodėl gi ne? (šypteli). Jau susitaikiau su šia mintimi, bet dieną po Naujųjų, žiūrint artimųjų nuotraukas iš šiltų kraštų, suvirpėjo širdis: „O gal visgi pamėginti kur nors išskristi?“.

Kadangi idėjas stengiuosi įgyvendinti akimirksiu, iš karto su antrąja puse puolėmė ieškoti bilietų. Svarstėme apie Tenerifę arba Dubajų, bet į Dubajų radome patogesnį skrydį.

Dovilė Urbanaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Dovilė Urbanaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Žinoma, tokiu laikotarpiu tikrai labai sunku kažką planuoti, o  negavus neigiamo Covid-19 testo net negali žinoti, ar pavyks išskirsti. Tačiau visgi nusprendėme bandyti. Tiesą sakant, abiems to labai reikėjo. Praėjusiais metais be galo daug dirbau, net ir vasaros metu nebuvau nei prie jūros, nei prie ežerų. Daug konsultavau, visas jėgas atidaviau savo naujam projektui... galima sakyti, keldavausi ir eidavau miegoti su kompiuteriu. Natūralu, kad tikrai atėjo metas įsikvėpti naujų jėgų.

Kokia dabartinė situacija Dubajuje? Žmonės saugosi?

Čia visi ypač rimtai žiūri į pasaulį krečiančią realybę. Atvykusiems turistams privalomi testai su neigiamais atsakymais, o oro uoste atliekamas dar vienas testas, kurį apmoka Dubajaus valdžia. Per 24 val. gaunamas atsakymas ir tada jau galima tęsti viešnagę. Dėl apsauginės kaukės nedėvejimo nurodytose vietose, gresia didžiulės baudos. Pavertus eurais – apie 1500 eur. Klausiantiems, ar Dubajuje – saugu, galiu pasakyti, jog taisyklių čia visi laikosi, o gyvenimas teka įprastesne vaga nei Lietuvoje.

Kaip gimtadienius sutikdavote iki pasaulinės krizės?

Nors sukuosi vestuvių ir renginių organizavimo versle, bet per savo gimtadienį didelės šventės niekuomet neorganizuoju. Elgiuosi kaip tik atvirksčiai – kur nors išskrendu ir gimimo dieną mėgstu paminėti tik dviese, su savo antrąją puse.

Abu daug dirbame, kasdien bendraujame su daugybe žmonių, tad galimybė nuo to atitrūkti, kokybiškai praleisti laiką drauge ir patirti naujų įspūdžių man yra tiesiog geriausia, kas gali nutikti gyvenime. Esu ne kartą minėjusi, kad nors ir atrodau ekstravertė, mėgstu būti tarp žmonių, bet man be galo reikia nuo to atitrūkti ir „pasikrauti“. 

Dovilė Urbanaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Dovilė Urbanaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Dažniausiai gimtadienis ir yra proga tai padaryti – pabėgti, atitrūkti, sulėtinti tempą. O norintys pasveikinti žmonės tikrai randa būdą – visą dieną telefonas netyla nuo skambučių, video filmukų ir žinučių, kurios džiugina ir primena, kiek nuostabių draugų turiu šalia.

Dubajuje šiuo metu mėgaujatės saule, sakėte reikėjo atsikvėpti. Jums šiais metais netrūko veiklos?

Iki pat skrydžio viskas vyko žaibišku greičiu. Šią žiemą įgyvendinau didžiulę svajonę ir paleidau savo naujausią projektą – narystės principu sukurtą tobulėjimo ir verslumo platformą moterims She Is Glowing x Dreams Club. Ji jungia viską, ko, mano nuomone, reikia moteriai, norinčiai siekti daugiau ir savo idėjas paversti realybe.

Tai buvo tikrai daugiausiai apmąstymų, pasiruošimo ir darbo reikalaujantis mano kada nors įgyvendintas projektas.

Dovilė Urbanaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Dovilė Urbanaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Ką ši platforma siūlo klientėms?

Ši platforma suteikia moterims galimybę mokytis iš ekspertų žiūrint įvairius online kursus, konsultuotis su  specialistais nemokamai, pasinaudoti nuolaidomis, siekti savo tikslų drauge su savo atskaitingumo partnere, dalyvauti moterims skirtuose renginiuose ir virtualaus Knygų Klubo veikloje.

Narystė susideda iš daugybės dalių. Kol viską, ką planauvau, įgyvendinau, kompiuteris buvo tapęs kone mano kūno dalimi (juokiasi). O kur dar kitos veiklos – vestuvių verslas, konsultacijos, bendradarbiavimas su prekiniais vardais. 2020-ieji buvo tikrai darbingiausi metai mano gyvenime.

Daugumai jie buvo sunkūs, norite pasakyti anksčiau minėtose srityse nepatyrėte nuostuolių?

Praėję metai buvo tikras nuolatinių gaisrų gesinimas, ypač vestuvių veikloje. Kadangi vestuvių verslą vystau jau gana seniai, ilgą laiką viskas ten jau buvo nusistovėję, savo vietose, tačiau šie metai kaip reikiant sudrumstė vandenis. Tai tik įrodo, kad niekada negali užmigti ir galvoti, kad dabar jau pasiekei savo ir viskas nuo šiol bus lengva ir paprasta.

Sunkiausias etapas, ko gero, buvo rugpjūtis. Kai viskas tik prasidėjo kovą, turėjome suplanavę labai daug vestuvių, kurias tuomet poros iš ankstyvo pavasario perkėlė į rudenį ar žiemą, kadangi Tenerifėje vestuvės aktyviai vyksta visus metus.

Tuo metu tikrai visi dar turėjo vilties, kad greit gyvenimas sugrįš į normalų. Tačiau laikui bėgant ir matant, kad situacija nesitaiso, atsirado daug nerimo, kuris tapo itin juntamas vasaros gale.

Natūralu, kad jaunavedžiams, kurie vieną kartą jau ir taip perkėle vestuves, kyla šimtai klausimų, jie nežino, ar jų šventė galės įvykti ir jei taip – kada? Kaip ji atrodys? Kas bus leidžiama, o kas uždrausta? Blogiausia tai, kad tokių atsakymų nei aš, nei kažkas kitas jiems suteikti negali. Manau, kad šie metai buvo neramūs visiems jaunavedžiams, o ypač tiems, kurie šventę planavo svetur. Tad ir vestuvių planuotojoms šis virusas tapo tikru išbandymu.

Dovilė Urbanaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Dovilė Urbanaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Ilgą laiką esate vestuvių versle, tikriausiai lengvai sekėsi situaciją suvaldyti?

Vestuves šiuo metu esame nukėlę bent jau iki pavasario, o She's Glowing verslo vakarėliai vyksta internete. Prieš savaitę kaip tik buvo pirmasis mano naujosios Dreams Club platformos virtualus renginys, į kurį susirinko beveik pusantro šimto moterų. Kaip ir įprastiniame renginyje, taip ir šiame, turėjome renginio viešnias, kurios skaitė pranešimus ir sugalvojo įvairias veiklas dalyvėms, įvedėme net aprangos kodą, paruošėme dovanas, vykdėme naujų narių supažindinimą.

Prieš metus net nebūčiau pagalvojusi, kad virtualūs vakarėliai gali būti tokie smagūs. Pasirodo, tereikia pasitelkti kūrybingumą ir viskas tampa įmanoma. Svarbiausia – visuomet ieškoti sprendimų! Esu įsitikinusi, kad galimybių apstu visur ir visada.

Yra daug dalykų, už kuriuos prabėgusiems metams jaučiatės dėkinga?

Tikrai taip! Labiausiai esu dėkinga už tai, kad mylimiausi ir artimiausiu žmonės yra gyvi ir sveiki. Deja, bet pažįstamų tarpe tikrai buvo skaudžių netekčių, kurios privertė susimąstyti apie tai, koks trapus yra gyvenimas.

Veiklos prasme 2020-ieji buvo be galo intensyvūs, įdomūs ir produktyvūs metai. Daug ilgų darbo valandų, bet žinojau, kad pasitelkus kantrybę, visa tai vėliau su kaupu atsiperka. Manau, kad gyvenime visuomet būna tam tikras sezoniškumas. Pavyzdžiui, sezonas sunkiam darbui, sezonas – darbo vaisių raškymui arba kaip tik – tempo sulėtinimui. 

Dovilė Urbanaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Dovilė Urbanaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Kas jums padėjo nepasiduoti, įžvelgti pozityvą?

Įvairios veiklos. Tai mano vaistas nuo blogos nuotaikos. Veikiant, kuriant, įgyvendinant idėjas, tiesiog nebelieka laiko galvoti apie kažką kitą. Mano tikslai mane labai motyvuoja judėti toliau. Esu ožiaragis, tad dažnai juokauju, kad tikrai esu tokia užsispyrusi ožkytė, kuri tik pasiekusi vieną tikslą turi šoliuoti toliau į kalną ir siekti dar daugiau.

Taip pat, turiu keliatą ritualų, kurie galbūt bus naudingi ir kitiems. Pavyzdžiui, ryte, ruošdamasi į darbus, pagalvoju apie tris dalykus, už kuriuos esu dėkinga. Skatinu save nekartoti tų pačių dalykų, kiekvieną dieną mėginu atrasti vis kažką naujo. O ir nuotaika iškart pakyla supratus, kiek daug nuostabių dalykų supa. Taip pat, įsigijau kolonėlę, skirtą vonios kambariui, per kurią ryte, būdama duše, klausausi motyvuojančių podcastų ar geros knygos audio formatu. Tokia ryto diena visuomet puikiai mane nuteikia.

Dovilė Urbanaitė ir Kai Schukowski / Asmeninio albumo nuotr.
Dovilė Urbanaitė ir Kai Schukowski / Asmeninio albumo nuotr.

Per karantiną visi praleidome daugiau laiko ne tik su savimi, bet ir antrosiomis pusėmis, sakykit, tiek ilgai būnant kartu nerūko namuose dūmai?

Šis laikotarpis – tikrai didelis testas porai. Puikus laikas suvokti, ar vienas kito draugija džiugina ir tada, kai nėra pramogų, veiklų, draugų susibūrimų.

Turiu prisipažinti, kad liūdną skyrybų tendenciją tikrai pastebėjau. Tik karantinui prasidėjus, poros masiškai puolė vestuves perkelinėti, o pastaruoju metu – iš viso jas atšaukinėti, nes…išsiskyrė! Jei seniau vestuves dėl skyrybų yra atšaukusi gal viena ar dvi poros, šiuo laikotarpiu tikrai nemažai porų atšaukė vestuves būtent dėl šios priežasties. Manau, pandemija padėjo tik dar labiau suprasti, kaip svarbu vienas kitą šiuo laikotarpiu palaikyti, įkvėpti, išklausyti. 

Labai džiaugiuosi, kad mūsų namuose tvyrojo geros nuotaikos, jaukumas ir meilė. Na, o taip pat labai daug džiaugsmo įnešė ir nauja šeimos narė, nykštukinė pudeliukė Nutella. Tiesiog neįmanoma neįsimylėti šios pūkuotukės šlapia nosyte. Ji kiekviena dieną stebina ir džiugina, o ilgi pasivaikščiojimai visiems mums trims drauge padėjo netgi dar labiau suartėti. Šie metai tikrai išmokė vertinti mažus dalykus dar labiau ir smagius, džiuginančius momentus atrasti kasdienybėje.

Naujausi straipsniai