Vestuvių proga princas Harry su Meghan Markle iš karalienės gaus škotišką dovaną

Princas Harry su Meghan Markle atvyko į Kardifą / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-12 21:34
Gegužės 19 dieną Šv. Jurgio koplyčioje susituoks Jungtinės Karalystės princas Harry (33) ir buvusi amerikiečių aktorė Meghan Markle (36). Priešingai nei kitoms poroms, jiems nereiks sukti galvos, kokia pavarde vadintis po vestuvių. Aristokratams pavardės nereikia, tačiau vestuvių proga jaunavedžiams karalienė Elizabeth II suteiks naujus titulus.

Karališkosios šeimos atstovams vieno titulo nepakanka – porai bus suteiktas dar ir škotiškas titulas. Jį karalienė Elizabeth II savo anūkui ir jo nuotakai suteiks vestuvių dieną.

Kai princas Williamas ir Kate Middleton susituokė 2011-aisiais, Jos Didenybė suteikė jiems oficialų Kembridžo hercogo ir hercogienės titulą. Oficialų anglišką titulą gaus ir Harry su Meghan. Tikima, kad jie taps Sasekso hercogu ir hercogiene.

Karalienė Elizabeth II jaunavedžius pasveikina įteikdama jiems tokią dovaną, kokią suteikti gali tik ji – padovanoja dar ir po škotišką titulą. Pavyzdžiui, Williamas su Kate gavo Strathearn grafo ir grafienės titulus. Princas Charlesas Škotijoje yra žinomas kaip Rothesay hercogas, o princas Philipas – Edinburgo hercogas. Šie titulai naudojami, kai aristokratai vieši Škotijoje.

Tikima, kad princui Harry ir Meghan atiteks Ross grafo ir grafienės titulas. Vis dėlto tikslus titulo pavadinimas nebus skelbiamas iki pat poros vestuvių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai