Vestuvių parodoje – Ramunės Piekautaitės vestuvinė suknelė ir Manto Petruškevičiaus seminaras iš Paryžiaus

Ramunė Piekautaitė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-21 12:13
Šeštadienį prasidėjo didžiausia vestuvių paroda Išteku.lt, kuri visą savaitgalį vyks atnaujintuose „Litexpo“ parodų rūmuose. Parodoje laukia daugybė netikėtumų ir žinomų žmonių pasirodymų.

Štai viena žinomiausių Lietuvos dizainerių Ramunė Piekautaitė viešai demonstruoja savo vestuvinę suknelę, kurią pati sau susikūrė prieš trejus metus įvykusioms vestuvėms su Kestučiu Verslovu.

Iš ypatingai standaus, austrės kiauto spalvos audinio sukurta suknelė puošta perlais eksponuojama ant pakylos, o norintys gali ją apžiūrėti bei pauostyti R.Piekautaitės vardo kvepalų.

Paryžiuje šiuo metu viešintis floristas Mantas Petruškevičius parodoje sugeba dalyvauti virtualiai. Dar prieš skrydį paruošęs įspūdingą veidrodinį stendą Mantas su savo ištikimiausiais gerbėjais susitiks ypatingoje paskaitoje, kurią jis ves iš Prancūzijos sostinės.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Staigmenų pateikia ir kiti dalyviai – prie parodos durų nusidriekė ne tik eilė prabangių vestuvėms skirtų automobilių, tarp kurių stovi net „Ferrari“, bet ir paglostyti prašosi trys „Harmony Park“ žirgai. Parodoje dalyvaujantis viešbutis gali išpildyti bet kurią jūsų vestuvinę svajonę.

Vestuvių parodos akcentas – šeštadienio vakarą vyksiantis „Wedding Fashion Show“, kuriame pirmą kartą septyni žinomi dizaineriai demonstruos naujai sukurtas vestuvinių suknelių kolekcijas. Būsimos nuotakos galės išsirinkti vestuvinį rūbą iš „Tiulio fėjos“, Egidijaus Rainio, Liutauro Salasevičiaus, „Ingrid Inži Couture“, „Laura Daili“, „Vamp“ ir Aurelijos Beliakaitės mados namams „Innamorata“ kurtų kolekcijų.

Dvi parodos dienas vyks nemokami seminarai, degustacijos, nuotakų dirbtuvėlės ir vestuvinių daiktų turgelis „Wedding bazaar“, kuriame vestuvines sukneles siūlo įsigyti buvusios nuotakos. Tarp jų – suknelės nuo 50 Eur ar žinomų dizainerių kūriniai už labai draugišką kainą.

Penktą kartą vykstanti paroda taip pat pristato storiausią vestuvių žurnalą „Išteku lt“, kurį nuo pirmadienio bus galima įsigyti visose prekybos vietose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai