Vestuvių naktį vyras praleido su kita – žmona jį vadina nepasotinamu ir nori skirtis

TV laidos akimirka / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-27 13:18
Iškart po Kalėdų „TV pagalbos“ narei Rūtai Filejevai paskambino jauna moteris. „Jurgita į mane kreipėsi norėdama kuo greičiau užbaigti santykius su savo vyru. Moteris pageidauja, kad jis kuo greičiau paliktų namus ir daugiau nesirodytų jos gyvenime. Jurgitą jos vyras išdavė pačiu bjauriausia ir šlykščiausiu būdu – mylėjosi vestuvių naktį su kita, kai šalia miegojo Jurgita, tik ką tapusi teisėta žmona“, – apie iškilusią problemą pasakojo Rūta.

Nuvykusi pas Jurgitą, gelbėtoja išgirdo visą įskaudintos moters istoriją. Kone dešimtmetį pradraugavusi, Jurgita gegužės mėnesį ištekėjo už mylimojo. „Tikėjausi, kad gyvenimas po vestuvių pasikeis. Bet... per vestuves jis mane išdavė. Paskui po mėnesio su bendradarbe pagavau. Aš pavargau nuo visko, noriu, kad jo nebeliktų mano gyvenime“, – skundėsi Jurgita.

Įvykusi Jurgitos ir Nerijaus akistata atskleidė ir įskaudinto vyro versiją. „Ji ne ką geresnė. Ji nepraleidžia progos pasilinksminti su kitais. Mes abu kalti, bet ji kažkodėl tik mane vieną kaltina“, – sakė Nerijus.

Porai besiaiškinant, paaiškėjo, kad Jurgita atsisako miegoti su vyru, todėl jis bando ieškoti moteriško švelnumo kitur. Jurgita sako, kad Nerijus seksualiai yra nepasotinamas ir tai tampa didžiule problema. „Tau turėtų užtekti trijų kartų per savaitę, bet tau negana. Tu – kaip pasiutęs eržilas. Aš nematau gyvenimo kartu. Noriu skyrybų“, – rėžė Jurgita.

TV3 laidos „TV pagalba“ narė Rūta porai davė keletą dienų, kad jie dviese išsiaiškintų. Nuvykusi į poros namus gelbėtoja buvo nustebinta – Jurgitą ir Nerijų aptiko kartu. Negana to, vyras pabandė žmona papirkti atlikdamas visus buities darbus, kurių nesugebėjo nudirbti per keletą metų.

„Per pusdienį Nerijus namuose padarė tiek, kiek galbūt per kelerius metus nepadarė. Tačiau Jurgita netiki, kad vyras pasikeitė. Nerijus pasiryžęs Jurgitą karaliene paversti, kad tik žmona atleistų ir jam nereikėtų išeiti iš namų. Deja, greičiausiai viskas yra per vėlu. Jurgita pernelyg įskaudinta“, – pasakojo Rūta.

Šeimos drama ir įskaudintos žmonos sprendimas – jau šįvakar „TV pagalboje“ 16.30 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai