Vestuvių metinių proga M. Markle princui Harry įteikė itin sentimentalią dovaną

Meghan Markle ir princas Harry/ Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-24 12:30
Princas Harry ir Meghan Markle dar visai neseniai, gegužės 18-ąją, paminėjo antrąsias savo vestuvių metines. Kaip skelbia „hellomagazine.com“, Harry mylimąją pernai, popierinių vestuvių proga nustebino, padovanodamas jai žiedą su „begalybės“ simboliu. Tiesa, ką Meghan padovanojo savo išrinktąjam, iki šiol buvo nežinoma.

Anot People, M. Markle, kuri garsėja nepriekaištinga rašysena, ranka perrašė savo vestuvių įžadus mylimąjam ir juos įrėmino. 

Pernai poros vestuvių sukaktuvės buvo nepaprastai ypatingos – likus vos kelioms savaitėms iki svarbios datos porai gimė pirmagimis Archie. Norėdamas padėkoti žmonai už sūnų ir paminėti vestuvių metines, Harry Meghan įteikė deimantais inkrustuotą žiedą su „begalybės“ ženklu. Tuo pačiu žiedu pasipuošusi Meghan buvo užfiksuota ir tuomet, kada pirmą kartą viešai pristatė sūnų. 

„Begalybės“ ženklas reiškia nesibaigiančią meilę. Dažniausiai jis dovanojamas minint vestuvių metines arba švenčiant kūdikio gimimą. 

Šįmet pora antrąsias savo metines šventė Los Andžele. Šiuo metu pora gyvena saviizoliacijoje, kartu su sūneliu Archie. Meghan ir Harry gyvena 15 milijonų svarų įvertintuose apartamentuose, kurie anksčiau priklausė amerikiečių aktoriui Tyleriui Perry.

 

Naujausi straipsniai