Vestuvių metinių ir vyro 40-mečio proga – Monikos Šedžiuvienės žodžiai: „Aš ir sūnelis tave labai mylim“

Monika ir Andrius Šedžiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-23 09:30
Antradienį, vasario 23-iąją, Monika ir Andrius Šedžiai švenčia trečiąsias vestuvių metines, o Andrius – dar ir 40-ąjį gimtadienį. Šiomis progomis Monika Andrių pasveikino socialiniame tinkle: negailėjo vyrui gražių žodžių ir skyrė eilėraštį.

Monika ir Andrius Šedžiai susituokė lygiai prieš trejus metus, Šiauliuose. Nors per trejus santuokinio gyvenimo metus šeimoje buvo visko – ir beribės meilės, ir barnių, kurie poros vos neišskyrė, šiandien Monika neabejoja: drauge su Andriumi ji bus amžinai.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Maža to, netrukus jųdviejų šeima pagausės – Monika laukiasi poros pirmagimio.

Vestuvių metinių proga M.Šedžiuvienė savo vyrą pasveikino viešai: pasidalijo mintimis „Facebook“ tinkle ir skyrė vyrui eiles. 

„Taip! Kaip ir prieš tris metus, taip ir šiandien pasakyčiau „taip“. Nes tikra meilė egzistuoja... Mes kaip ta pora gulbių, kaip danguje, taip ir žemėje. Kartu. Be vienas kito gyventi nemokam, todėl amžiams kartu. Aš tave myliu, Andriau Šedžiau. Ir būk laimingas savo gimimo dienos proga! Šie metai bus kupini džiaugsmo ir pilnatvės! Aš ir sūnelis tave labai mylim!“ – viešai Andrių sveikino Monika. 

O greta savų žodžių pasidalijo ir eilėraščiu: skyrė A.Šedžiui eiles apie meilę.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Gražios sukakties proga skolingas žmonai Monikai neliko ir 40-metį švenčiantis Andrius Šedžius, pradžiuginęs ją iš pat ryto rožių puokšte: 

3-ju metu sukaktis! ????????????☺️???????????????????????????????????????????????????????????????????? #love #happyday #happylife

A photo posted by Monika Šedžiuvienė (@monikasedziuviene) on

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai