Vestuvių liudininke tapusi Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: „Prisiminiau mūsų su Ąžuolu akimirką“

Ąžuolas Žvagulis ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-22 12:30
Vis dažniau viešumoje kartu su dukra pasirodantys Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai šeštadienį trise laiką leido vestuvėse. Inetai teko svarbios pareigos – tapo nuotakos liudininke.

Šeštadienį Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su šeima ne tik sveikino žavią jaunųjų porą – Agnių Marcinkevičių ir Virginiją Valentukevičiūtę, bet ir tapo jų santuokos liudininke.

„Aš Virginiją pažįstu jau seniai. Draugystė prasidėjo nuo filmavimų, kai ji dirbdavo su šokėjais, o aš dainuodavau. O šiaip paskutiniu metu tapom labai geromis draugėmis. Viena pas kitą labai dažnai atvykstame, tai ir pakvietė mane būti liudininke“, – Žmonės.lt pasakojo Ineta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aktorius Agnius Marcinkevičius po metų draugystės vedė „Show Vi Dance“ įkūrėją Virginiją Valentukevičiūtę

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Paklausta, ar nejautė nostalgijos, matydama ištekančią draugę, Ineta sakė, kad ceremonija priminė ir jos pačios su Ąžuolu pernai gegužę įvykusias vestuves.

„Vestuvės man labai patiko. Buvo net šiek tiek graudu. Santuokos rūmuose labai įdėmiai klausiau, ką sako, ir bandžiau prisiminti mūsų su Ąžuolu akimirką“, – teigė I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Inetai ir Ąžuolui Žvaguliams prieš daugiau nei pusę metų gimus dukrai, tėvai pastaruoju metu ėmė dažnai vežiotis kartu į renginius bei atostogas užsienyje. Pasirodo, kad ir šįkart vestuvėse mažoji Barbora buvo itin ištverminga – atšoko su mama dvi dienas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ineta Puzaraitė-Žvagulienė išdrįso išsimaudyti eketėje: „Vanduo buvo tikrai nešiltas“

„Ji pripratusi, nes namuose dviese mes beveik nesėdim. Barbora yra tobula, ramybės įsikūnijimas. Vienintelė bėda, kad labai priprato būti nešiojama. Ąžuolas turėjo išvykti į darbą, o aš pasilikau toliau švęsti vestuvių. Tai visą vakarą praleidau su ja ant rankų“, – pasakojo I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Anot mamos, Barbora per vestuves buvo susižavėjusi ten grojusiais muzikantais: „Šventėje grojo saksofonininkas, tai išpūtus akis sėdėjo ir žiūrėjo, nesuprato, kas darosi, nes pirmą kartą gyvai matė. Man pačiai keista buvo, kokia ji liko sužavėta.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai