Vestuvių dieną svajojate atrodyti kaip Meghan Markle? Jau galite įsigyti tokią pat suknelę

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-15 20:13
Niekam ne paslaptis, kad šiais metais daugiausia apkalbų susilaukė Sasekso hercogiene tapusios Meghan Markle vestuvinė suknelė. Tiesa, nors pasirinktas įvaizdis buvo vertinamas dvejopai, negalima nuneigti to, kad moteris atrodė pribloškančiai.

Antrasis vestuvių įvaizdis, kurį Meghan pasirinko vykdama į pokylį, buvo ne ką mažiau puošnus. Dizainerės Stellos McCartney sukurta antroji vestuvinė suknelė itin elegantiška ir išryškinanti kūno linijas.

Pasirinktas modelis ne toks įpareigojantis ir puikiai tinkamas šėlti iki paryčių. Dizainerė Stella McCartney pastaruosius mėnesius visą dėmesį skyrė drabužių linijai, kurią pavadino „Pagaminta su meile“.

Riboto leidimo asortimentas susideda iš 17 drabužių, tarp kurių yra ir suknelė, panaši arba galima sakyti, kone identiška, į vilkėtą Meghan Markle.

Pasak kūrėjų, tai kolekcija, skirta „šiuolaikiškai moteriai, kuri paprasta, savimi pasitikinti ir subtiliai seksuali“. Beje, galite rinktis ne tik suknelę. Kolekcijoje yra ir švarkų, apsiaustų, kelnių kostiumų.

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Kiekviena įsigeidusi atrodyti taip, kaip svarbiausią savo gyvenimo dieną atrodė Sasekso hercogienė, gali įsigyti šią suknelę „Net-A-Porter“ internetinėje parduotuvėje. Suknelės kaina – 3500 svarų sterlingų. 

Pečius atidengianti švelniai baltos spalvos suknelė puikiai tiko Meghan. Paprastas siluetas, lengvai krentanti medžiaga – viskas, ko reikia atrodyti puošniai.

Belieka išsirinkti sau tinkamą dydį ir jūs bent krašteliu prisiliesite prie karališkosios šeimos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai