Vestuvinės suknelės, užauginusios sparnus – Ingos Miltienienės kolekcijos fotosesija vyko aerodrome

Ingos Miltienienės vestuvinių suknelių kolekcijos fotosesija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-24 12:23
Originalumo ir netikėtų kūrybinių sprendimų dizainerė Inga Miltienienė iš tiesų nestokoja. Sukūrusi militaristinio stiliaus nuotaką, suknelę iš 9500 žvynelių, papuošusi plius dydžio nuotakas, šį kartą kūrėja vėl stebina – naujausias savo sukurtas sukneles ji nusprendė įamžinti aerodrome.

„Naujausiai vestuvinių suknelių fotosesijai pasirinkau Paluknio aerodromą. Norėjosi, kad nuotakos atrodytų lengvai ir patogiai, kaip ir vestuvių dieną. Bandėme įvertinti, kaip jaučiasi nuotaka, kai yra vėjuota, kuomet sąlyginai ekstremaliomis sąlygomis norisi jaustis gerai ir patogiai“, – sako I.Miltienienė. Rezultatas iš tiesų įspūdingas – nuotraukose pozuoja drąsios, savimi pasitikinčios, nuotykių nebijančios ir suvaldyti bet kokius šventinės dienos netikėtumus pasirengusios nuotakos.

Dizainerė pastebi, kad vestuvinė suknelė kinta kartu su sparčiai besikeičiančia mus supančia aplinka.

„Labai smagu, kad Lietuvoje nuotakos nori ir drįsta apsirengti kitokias, nepaprastas vestuvines sukneles. Nuotakos vertina originalumą, vestuves planuoja ilgą laiką ir tam skiria  daug dėmesio bei pastangų. Mūsų lietuvaitės apgalvoja kiekvieną smulkmeną, pradedant vestuvių kvietimais, puokštės kompozicija ir, be abejonės, baigiant svarbiausiu nuotakai akcentu – vestuvine suknele“, – teigia dizainerė.

Todėl, anot jos, vis daugiau jų renkasi individualios vestuvinės suknelės siuvimą. Šįmet labiausiai dominuoja lygūs audiniai, įdomūs kirpimai, perlai bei apnuoginti pečiai.

Kūrėja pataria nuotakoms, kaip stilingai atrodyti tiek šį, tiek ateinantį sezoną.

„Nuotakos, mėgstančios modernų stilių, turėtų rinktis griežtų linijų sukneles, su skeltuku, įdomesnio kirpimo rankovėmis bei sijonu, galėtų būti priderintos kišenės. Audinys – labiau laikantis formą“, – pataria ji.

 Ingos Miltienienės vestuvinių suknelių kolekcijos fotosesija
Ingos Miltienienės vestuvinių suknelių kolekcijos fotosesija

Mėgstančioms romantiką, pasak dizainerės, geriausiai rinktis A formos sijono kirpimą, iš lengvai  krentančio audinio. „Vis dažniau nuotakos renkasi apnuogintus pečius, o tai suknelei suteikia seksualumo. Mažu akcentu galėtų būti plonos petnešos – toms, kurios nori jaustis jaukiau ir saugiau. Tiulio elementai, plonas dirželis, „Swarovski“ kristalai, plazdenančios rankovės suteikia vestuvinei suknelei dar daugiau žavesio“, – sako I.Miltienienė.

 Ingos Miltienienės vestuvinių suknelių kolekcijos fotosesija / Natalios Koinovos nuotr.
Ingos Miltienienės vestuvinių suknelių kolekcijos fotosesija / Natalios Koinovos nuotr.

Ištikimoms klasikai ir retro stiliui patariama rinktis lygaus audinio prigludusi kirpimą, per daug nenusiaurinant sukneles apačios. Tokio tipo vestuvinės suknelės pabrėžia moteriškumą, išryškina klubus ir liemenį. Suknelės akcentu galėtų būti gili nugaros iškirptė, perlai arba plunksnos.

„Gražiausiai visada atrodo vestuvinė suknelė, siūta individualiai, nes tik tokiu atveju galima įvertinti figūros tipą, nuotakos temperamentą ir konkrečius pageidavimus bei sukurti tobulą vestuvinę suknelę, su kuria nuotaka jausis pati gražiausia ir laimingiausia savo ilgai lauktą vestuvių dieną“, – patarimų pažeria I.Miltienienė.

Temos:
Mada

Naujausi straipsniai