Vestuvinėmis suknelėmis domėjosi politiko Žilvino Šilgalio sužadėtinė, o pagundai pasimatuoti neatsispyrė trenerė Jolanta Leonavičiūtė

Jolanta Leonavičiūtė (kairėje), Kristina Kiršytė su mama / Robertino Valiulio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-10 07:46
Damų vakaras Vilniuje su papuošalais, vestuvinėmis suknelėmis ir net galimybe pagauti jaunosios puokštę.

Jo nepraleido politiko Žilvino Šilgalio sužadėtinė Kristina Kiršytė su mama, atlikėjai Valerija Iljinaitė ir Audrius Janonis, stilistė Violeta Malevska, plaukų meistras Robertas Danilevičius, floristė ir vestuvių planuotoja Inesa Borkovska, verslininkė Ilona Klimaitienė, balerina Anna Baranova, fotografė Rūta Andrė.

Šventinį vakarą, vedė fitneso trenerė Jolanta Leonavičiūtė ir renginių vedėjas Darius Čepulis. Kabareto stiliaus dainomis svečius džiugino atlikėja Rasa Kaušiūtė.

Šis renginys, tai buvo damų vakarų ciklo, prasidėjusio dar prieš Kalėdas finalas. Vienai moteriai dovanų buvo įteiktas juvelyrikos namų „Fashion Gold“ perlų vėrinys su baltojo aukso pakabučiu, inkrustuotu briliantais. Šiame papuošale – net 230 deimantų, dirbinys puoštas safyrais.

Televizijos laidų vedėja J.Leonavičiūtė sakė vertinanti rankų darbo papuošalus. Jos papuošalų dėžutėje puikuojasi kaklo pakabutis su juodaisiais deimantais, atsivežtas iš Izraelio.

„Tai – tikrai išskirtinis ir daug man reiškiantis papuošalas“, – neslėpė Jolanta.

Atlikėja R. Kaušiūtė sakė labiausiai vertinanti originalius, įspūdingus bei masyvius papuošalus, be to dar ir ekstravagantiškus.

„Nei kuklūs drabužiai, nei papuošalai, nei batai ar rankinės man tiesiog netiktų prie veido“, – šypsodamasi sakė dainininkė. Rasa sakė neturinti talismano, bet prisipažino, jog pasipuošusi tam tikrais papuošalais, jaučia, kad jie tarsi jai suteikia energijos.

„Kiek pamenu man visada nuotaiką pakeldavo įspūdingo dydžio žalias kaklo vėrinio akmuo, kurį nusipirkau tiesiog Bulgarijos paplūdimyje. O rožinis akmenėlis, tikriausiai kvarcas, keičia spalvą priklausomai nuo mano nuotaikos ir savijautos“, – pasakojo Rasa.

Šventinio renginio metu svečiai gėrėjosi mados namų „Angelo Mio“ proginių ir vestuvinių suknelių kolekcija. Šie šventinės mados namai atstovauja prestižinių vestuvinių suknelių kūrėjus „Rosa Clara“, kurie bendradarbiauja su tokiais aukštosios mados korifėjais, kaip Karlas Lagerfeld ar Christian asLacroix. Mados namų „Angelo Mio“ kolekciją demonstravusiems modeliams makiažą ir šukuosenas kūrė „Yury Salon“ meistrai. Kolekciją drauge su modeliais bei šokėjomis demonstravo ir J. Leonavičiūtė, vestuvinę puokštę metusi netekėjusioms renginio viešnioms. Laimė ją sugauti šį kartą nusišypsojo finansų ekspertei Evelinai Kazinai.

Stilistė Violeta Krasovska sakė, jog šiais metais madingi pasteliniai suknelių atspalviai.

„Balta – tai nemirtinga klasika, bet jeigu norite pabrėžti savitą stilių ir išsiskirti iš kitų nuotakų, pastelinės spalvos bus puikus variantas. Tokie deriniai kaip švelni rožinė ir balta arba švelnios melsvos spalvos suknelė bus tikras atradimas“, – neabejoja V. Krasovska.

Floristė ir vestuvių planuotoja Inesa Borkovska pasufleravo, kad šį sezoną vestuvinėse puokštėse madingi Marsalos vyno atspalviai. Jiems nenusileidžia visi rožinės spalvos niuansai, pudrinė, zefyrinė, ciklameno spalvos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai