Vestuvinę suknelę pasimatavusi Kotryna Kozlovaitė: „Jaučiuosi ypatinga“

Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2018-05-15 21:23
Antradienio vakaras dvelkė prabanga ir šventine nuotaika. Laikinojoje sostinėje duris atvėrė išskirtinė vestuvių mados ir stiliaus studija „D‘dress“. Susirinkę stilingi svečiai turėjo progą išvysti garsių dizainerių kurtas vestuvines sukneles, niekur nedemonstruotas 2019-ųjų metų kolekcijas ir būtent šiam vakarui kurtą vestuvinę papuošalų kompoziciją.

Pasigrožėti brangiais audiniais ir naujausiais dizaino sprendimais atvyko būrys žinomų veidų: dainininkas Martynas Kavaliauskas su širdies drauge Rusne Jankauskyte, atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, krepšininkas Giedrius Gustas su žmona Dovile, tapytoja ir visažistė Gintė Ramutytė, plaukų stilistas Karolis Murauskas, atlikėja Neringa Šiaudikytė ir kiti.

Kerintį renginį vedė šokėjas ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila,o simboliškai renginio atidarymą paskelbė „Misis pasaulis 2018” Tatjana Lavrinovič.

Atidarymo metu žinomi prekės ženklai – „Anna Sposa“, „Oksana Mukha“, „Milla Nova“, „Crystal“ pristatė po vieną išskirtinį nuotakos drabužį.

Ypatingo dėmesio susilaukė „Annos Sposos“ kurta suknelė, kurią renginio metu pristatė „Sel“ grupės lyderio Egidijaus Dragūno mylimoji, modelis Kotryna Kozlovaitė. „Jaučiuosi ypatinga šį vakarą, nes ši suknelė sukurta man ir pavadinta būtent „Kotrynos“ vardu, tai išties didžiulis įvertinimas“, – džiūgauja Kotryna Kozlovaitė.

Pasak „D‘dress“ įkūrėjos Daivos Šimkevičienės, kiekviena moteris šioje studijoje galės pasijausti lyg tikra karalienė. Studija stebina dideliu suknelių pasirinkimu– net 300 skirtingų šedevrų, o tikslas net 500 suknelių. Dauguma jau dabar pristatomų suknelių yra iš dar niekur viešai nedemonstruotų 2019-ųjų metų kolekcijų.

Per du aukštus išsidėsčiusi patalpa dekoruota auksiniais akcentais, raudona kiliminė danga kuria tikrą šventės pojūtį, o įspūdingi rankų darbo veidrodžiai leidžia pasigrožėti išsirinktais šventės akcentais. Renkantis trokštamą suknelę, bus galima ne tik pasimėgauti asmeniniu dėmesiu, bet ir pasimatuoti prie drabužio derančius papuošalus.

Susirinkę svečiai galėjo apžiūrėti ir pasimatuoti specialiai šiam vakarui sukurtą juvelyrikos namų „Fashion Gold“ prabangią papuošalų kolekciją, kurioje puikavosi žydraisiais deimantais puošti aksesuarai ir 8 karatų briliantais puoštas vestuvinis žiedas.

Magišką aplinką kūrė ne tik prašmatnus studijos interjeras, bet ir gyva muzika bei gardūs užkandžiai. Kviestiniai svečiai buvo vaišinami burbuliukais iš naujausių „Moet“ dizaino taurių ir „Liu desertinės“ saldumynais.

„Aš visada džiaugiuosi žmonėmis, kurie švenčia naujas pradžias, tad patys didžiausi sveikinimai. Labai džiaugiuosi, kad šį ypatingą vakarą mano „Liu desertinės“ gardumynai yra pasirinkti suteikti vakarui saldumo“, – nuoširdžiai teigia desertinės savininkė Liucina Rimgailė.

Jaukią atmosferą kūrė aksominio balso savininkė Meri Ver, fleita grojanti Kamilė Barzdžiūtė ir dainininkas Martynas Kavaliauskas.

Naujausi straipsniai