Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Jimmy Choo“ mados namuose dirbanti Violeta Jurkutė per savo vestuves puošėsi deimantų dulkėmis nužertais bateliais

Violetos Jurkutės ir jos išrinktojo Juliano vestuvių akimirkos
Asmeninio albumo nuotr. / Violetos Jurkutės ir jos išrinktojo Juliano vestuvių akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Violeta Jurkutė (36) - iš tų lietuvių, kurie prieš keliolika metų smalsumo vedini išvyko į svečią šalį tik vienai vasarai, tačiau net įleido šaknis. Ši moteris net nemokėjo anglų kalbos, o šiandien dirba „Jimmy Choo“ rinkodaros ir viešųjų ryšių specialiste.

Pradėjusi darbą nuo užkandinių iki aukščiausio lygio restoranų per 15 metų mergina iš Kauno susikrovė gražų karjeros kraitį.

Mados namų „Giorgio Armani“ atstovybė Jungtinėje Karalystėje, vėliau DKNY, „Jimmy Choo“ – šiandien Violeta Jurkutė jaučiasi dirbanti svajonių darbą. Šioje kompanijoje ji dirba ne tik su Anglija, bet ir su kur kas didesniu EMEAI regionu – Europa, Viduriniais Rytais, Afrika, Indija (EMEAI – angliškasis išvardintų regionų trumpinys). Taip pat jai priklauso rūpintis „Jimmy Choo“ reikalais Rusijoje bei Pietų Amerikoje.

Negana to, būtent Anglijoje ji sutiko savo mylimąjį britą Julianą ir neseniai ištekėjo.

Asmeninio albumo nuotr. /Violetos Jurkutės ir jos išrinktojo Juliano vestuvių akimirkos
Asmeninio albumo nuotr. /Violetos Jurkutės ir jos išrinktojo Juliano vestuvių akimirkos

Kaip jus sutiko vyro šeima, kaip Julianas įsiliejo į jūsiškę?

Juliano tėvai mane sutiko nuostabiai, kadangi patys yra daug keliaujantys ir gyvenę įvairiose šalyse, tai, kad aš kilusi iš kitos šallies, jiems netrukdė. Mes nuostabiai draugaujame, dažnai susitinkame arba bent pakalbame telefonu. Jie gyvena tik 40 minučių kelio nuo mūsų, tad susitikti progų su uošviais turiu daug.

Julianas taip pat lengvai įsiliejo į mano šeimą. Nors anglų kalba yra šiokia tokia kliūtis, bet gestai ir mano vertimas padeda tėvams šauniai bendrauti su mano vyru.

Mudu kartu – jau dešimt metų, tikiuosi ir toliau taip gražiai gyventi be melo ir su dideliu pasitikėjimu.

Ruoša vestuvėms – kokia ji Anglijoje?

Sunku palyginti, nes seniai negyvenu Lietuvoje, bet manau, kad lygiai tokia pati. Tik reikia pradėti planuoti iš anksto, jei nori samdyti gerus fotografus, floristus. Visa tai turi užsisakyti beveik prieš metus.

Kokia jūsų suknelė, žiedai?

Man labai pasisekė, nes mano gera draugė pasiūlė pasidomėti labai talentinga siuvėja Kristina, kuri dirba prestižiniame „Ralph and Russo“ salone, o laisvu laiku siuva vestuvines, progines sukneles. Mudvi ir sumodeliavome mano vestuvinę suknelę. Norėjau prabangaus šilko, šiek tiek išsiuvinėjimų, elegancijos na… ir šiek tiek dramos. Juk tik vieną kartą išteki, – pasakojo Violeta.

– Žiedo ieškojau labai ilgai, nes norėjau specifinio žiedo su „Princess Cut’“ apdirbimo deimantu, tad teko siųstis paskutinę minutę iš Airijos, bet esu patenkinta, nes turiu tai, ko norėjau. Mano vyras išsirinko paprastesnį platininį vestuvinį žiedą.

Ar avėjote „Jimmy Choo” batelius per savo vestuves?

Net kitos minties nebuvo. Avėjau „Romy" batelius, kuriuos jau buvau seniai nusižiūrėjusi - jie yra tarsi nužerti deimantų dulkėmis. Šiuos batelius gavau dovanų iš savo komandos.

Kaip vyko pačios sutuoktuvės, kiek buvo svečių?

Tuokėmės vietinėje bažnyčioje - gyvename šiek tiek už Londono, pietvakariuose, šalia Richmondo parko. Po ceremonijos keliavome į "Hampton Court Palace" vaišintis ir šokti. Ten esančioje banketinėje salėję telpa tik 50 žmonių. Su tais, su kuriais negalėjome būti tądien, nusprendėme susitikti vėliau - tai ir kolegos, ir kaimynai, ir draugai.

Ar vestuves rengsite ir Lietuvoje?

Ne, į Lietuvą planuojame atvykti su Julianu ir jo tėvais į mano dukterėčios krikštynas. Tuomet aplankysime giminaičius.

Neplanavome specialios medaus mėnesio kelionės, nusprendėme, kad visos atostogos šiais metais bus povestuvinės. Paryžius, Azija ir dar kokia nors dar mūsų nelankyta šalis - kol kas planas keliauti toks.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt