Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Populiariausi vestuvių fotografai: Martyno Zarembos įamžinti jaunavedžiai niekada nesiskiria

Fotografo Martyno Zarembos įamžintos vestuvės
Martyno Zarembos nuotr. / Fotografo Martyno Zarembos įamžintos vestuvės
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Martynas Zaremba paprastai filmuodavo ir daro tai iki šiol. O į fotografiją įsiliejo natūraliai. Priežastis – ilga kelionė po Islandiją, štai tuomet Martynas pamilo ir nejudančius vaizdus.

Asmeninio albumo nuotr. /Fotografas Martynas Zaremba
Asmeninio albumo nuotr. /Fotografas Martynas Zaremba

Kodėl fotografuojate iš viso?

Tai yra įdomus ir intymus darbas. Turiu galvoje tai, kad žmonės dažnai fotografuotis bijo, drovisi, tad šio barjero laužymas tikrai įgalina. Kas gali būti geriau – priverčiu kitą jaustis gerai, o tada geriau jaučiuosi ir pats. Man patinka jaustis gerai – juk visiems patinka.

Kodėl fotografuojate ir vestuves, juk yra fotografų, kurie mano, jog tai ne lygis?

Oi, dar ir kaip lygis! Tai nėra pagrindinis mano darbas, daugiausia dirbu su įmonėmis, bet be privačių švenčių jausčiau tuštumą. Vestuvės – ypatinga proga: visų nuotaika pakili, žmonės išsipuošę, maistas skanus, galėčiau vardinti ir vardinti. O jei tokiai svarbiai dienai jaunieji pasamdo tave, tai čia ne žemas lygis, tai privilegija, atsakomybė ir aukštas įvertinimas.

Kodėl vestuvininkai turėtų rinktis būtent jus?

Nebūtinai mane. Jaunavedžiams siūlau rinktis jų vertybes atitinkantį fotografą. Jei svarbiausia kaina – nesvarbu, kas fotografuos. Jei nori pripažinimo – galima samdyti visuotinai pripažintus fotografus. Aš myliu žmones už jų paprastumą, todėl mane rinktis gali tie, kurie žiūrėdami nuotraukas po trisdešimties metų nori prisiminti tą dieną su visais džiaugsmais ir vargais, kurie, jei viskas bus gerai, taip pat kels šypseną.

Fotografo
Fotografo

Kame slypi jūsų unikalumas, išskirtinumas?

Poros, kurias fotografuoju, nesiskiria. Susibara, pasižiūri vestuvių nuotraukas ir susitaiko. O jei rimtai, mano nuotraukose šventė būna tikra ir nesumeluota, nepagražinta, bet vis tiek labai graži.

Apie kokius vestuvininkus svajojate – kur, kaip norėtumėte surengti fotosesiją?

Aš ir nesvajodamas sulaukiu vestuvininkų, kuriais džiaugiuosi. Tai paprasti, meilės kupini žmonės, kurie iš vestuvių daro gal kartais ir kuklią, bet nuoširdžią šventę sau ir draugams. Koks skirtumas iš kokių taurių geriamas šampanas vidurnaktį, svarbu su kuo jomis susidauži, – įsitikinęs Martynas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt