Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paviešintos Donaldo Trumpo patikėtinio sūnaus vestuvių su lietuvių gimnaste Živile Rezgyte akimirkos

Živilės Rezgytės ir Andrew Giulliani vestuvių akimirkos
Vida Press nuotr. / Živilės Rezgytės ir Andrew Giulliani vestuvių akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Savaitgalį vestuves atšoko buvusio Niujorko mero Rudy Giuliani sūnus Andrew Giulliani (31) ir buvusi lietuvių gimnastė Živilė Rezgytė (38).

Vestuvių dieną bažnyčioje griežė styginių kvartetas, o nuotaka prie altoriaus žengė pasipuošusi specialiai jai pasiūta „Pronovias“ suknele su ypač ilgu šleifu.

Jaunikis leidiniui „PageSix“ pasakojo, jog vėliau šleifas nuplyšo: „Mano žmonos vestuvinė suknelė turėjo ilgą šleifą. Mums šokant šleifas vis atsikabindavo, o Živilė turėdavo jį vėl ir vėl prisitvirtinti. Kai ji užšoko man ant rankų, jis ir vėl atsikabino. Galiausiai Živilė nusikabino uodegą visam – nusiplėšė šleifą ir numetė jį ant žemės. Tuomet aš pasakiau: Velniop tai! Tada nusviedžiau audinį ant svečių.“

Vida Press nuotr./Živilės Rezgytės ir Andrew Giulliani vestuvių akimirkos
Vida Press nuotr./Živilės Rezgytės ir Andrew Giulliani vestuvių akimirkos

Andrew Giulliani prieš keletą mėnesių pradėjo dirbti Baltųjų rūmų administracijoje. Tuo tarpu Živilė dirba nekilnojamojo turto srityje.

Živilė į Jungtines Amerikos Valstijas išvyko prieš dešimt metų. Savo būsimą vyrą ji sutiko 2014 m. Niujorke per beisbolo rungtynes. Andrew Giulliani užsienio spaudai prieš vestuves pasakojo, kad išrinktajai pasipiršo Lietuvoje, prie Baltijos jūros.

Į vestuves buvo pakviesta 250 svečių, tarp kurių ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas su žmona Melania. Rudy Giuliani – vienas ištikimiausių prezidento patikėtinių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt