Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mūsų svajonių vestuvės: netikėta priežastis, kodėl rožių žiedlapius pakeitė berželio lapai, privers nusišypsoti

Toma ir Andrius Beržonskiai
„Vidūno photography“ nuotr. / Toma ir Andrius Beržonskiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ką tik atšventėte ilgas storas ir linksmas lietuviškas vestuves? O gal savo didžiąją dieną minėjote itin šiuolaikiškai ar tik dviese išskridote į egzotišką šalį? Vienaip ar kitaip, jūsų šventė buvo gražiausia, tad kodėl jos akimirkomis nepasidalijus su visa Lietuva?

DĖMESIO! Jei ką tik susituokėte ir norite pasidalyti savo šventės akimirkomis, siųskite nuotraukas el. paštu vestuves@zmones.lt, nurodykite jaunavedžių vardus, pavardes, telefono numerį, pridėkite trumpą šventės aprašymą ir fotografo ar fotostudijos pavadinimą. Visas atsiųstas nuotraukas publikuosime portale Žmonės.lt, įdomiausios savaitės nuotraukos bus spausdinamos žurnale „Žmonės“.

Alicija ir Donatas Girčiai

Po 11 metų draugystės Alicija ir Donatas nusprendė susituokti. Pora nedvejojo nė akimirkos – vestuvės privalo įvykti Maltoje! Gegužės 23 dieną Alicija ir Donatas davė amžinos meilės priesaiką prie Tuffieha bokšto. „Jautėmės kaip pasakoje tikrąja ta žodžio prasme“, – džiaugėsi jaunavedžiai ir širdingai dėkojo Tomui Mikalauskui, padėjusiam suruošti šventę užsienyje.

„Moments To Treasure“ nuotr./Alicija ir Donatas Girčiai
„Moments To Treasure“ nuotr./Alicija ir Donatas Girčiai

Agnė ir Evaldas Neimonai

Gegužę aukso žiedus sumainė nuo vaikystės pažįstami, 10 metų romantiškus jausmus puoselėjantys Agnė ir Evaldas. Santuoka buvo laiminama Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo bazilikoje. Fotosesija vyko Marijampolės poezijos parke, o šventinė vakarienė – Marijampolės kultūros centro restorane, kur svečius linksmino grupė MES. „Šventė ir visa ta diena buvo nuostabi, viskas vyko būtent taip, kaip ir planavome. Nenorėjome didelės pompastikos, nes kam vaidinti?“ – klausė nuotaka.

Giedriaus Pranaičio nuotr./Agnė ir Evaldas Neimonai
Giedriaus Pranaičio nuotr./Agnė ir Evaldas Neimonai

Grėta ir Egidijus Daščiorai

Grėta ir Egidijus – dar viena laiminga pora, kuriai vestuvių varpai suskambo po 10 metų draugystės. „Ši diena buvo pati nuostabiausia. Ši diena kaip atėjo greit, taip ir praėjo, tad linkiu visiems šią dieną neskubėti o sustoti ir imti iš jos viską, nes tai būna tik vieną kartą gyvenime“, – būsimiems jaunavedžiams patarė nuotaka.

„Rinalda Bulkšienė photography“ nuotr./Grėta ir Egidijus Daščiorai
„Rinalda Bulkšienė photography“ nuotr./Grėta ir Egidijus Daščiorai

Aistė ir Romanas Vindzbergai

Aistė ir Romanas savo vestuvėms pasirinko savo patį gražiausią metų laiką – pavasarį. Jis simbolizuoja gamtos atgimimą, kažko naujo pradžią. Būtent šis pavasaris tapo jų bendro šeimyninio gyvenimo pradžia. Vestuvių ceremonija vyko Šv. Jonų bažnyčioje Vilniuje, o vakarinė dalis – gamtos apsuptyje, sodyboje „Margio krantas“. Vestuvių planavimu jaunieji rūpinosi patys, dekoro sprendimai ir saldus stalas buvo patikėti Liucinai Rimgailei.

Nerijaus Janu nuotr./Aistė ir Romanas Vindzbergai
Nerijaus Janu nuotr./Aistė ir Romanas Vindzbergai

Toma ir Andrius Beržonskiai

Beržonskių šeima savo vestuvių dieną, rugpjūčio 18-ąją, rožių žiedlapius iškeitė į... beržo lapus! Šmaikštūs jaunavedžiai iškėlė žemaitiškas vestuves, kurių dizainas – ypač modernus rustic stilius. Dekoracijomis rūpinosi nuotakos mama, o jaunikio mama surinko žoleles arbatai, kurią vestuvininkai gavo lauktuvių. Tomos ir Andriaus pirštus papuošė geltono aukso žiedai, ant kurių išgraviruotas Andriaus mėgstamas posakis mylimai žmonai: „To mona spindulielis tomsiam kombarelie.“

„Vidūno photography“ nuotr./Toma ir Andrius Beržonskiai
„Vidūno photography“ nuotr./Toma ir Andrius Beržonskiai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Temos: 2 Santuoka Vestuvės
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt