Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Populiariausi vestuvių fotografai: „Nakutis Photography“ – tarp žemės ir dangaus klajojanti elegancija

„Nakutis Photography" – elegancija ir tarsi vėjas šokanti meilė
Nakutis Photography nuotr. / „Nakutis Photography" – elegancija ir tarsi vėjas šokanti meilė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jurgita ir Mindaugas Nakučiai žino, kaip mėgstamą veiklą paversti šeimos verslu. Vestuvių fotografija jau ilgą laiką užsiiminėjanti pora – vieni geidžiamiausių profesionalų kiekvieno šventėje. Auksu tviskančios akimirkos, elegancija ir vėjyje besiplaikstanti meilė – visa sudėta į vieną, sąjungą simbolizuojantį fotoalbumą.

„Tai veikla, kurią atradome jau subrendę, ir tai yra labiausiai pašėlusi kelionė per gyvenimą! Šis vestuvių sezonas skaičiuoja jau penktus profesionalaus darbo metus. Su Mindaugu esame klasiokai, o mūsų santuokai šią gegužę bus 12 metų. Mėgstu planuoti ir organizuoti, tad Mindaugo pomėgiui, fotografijai, įžvelgiau verslo galimybę. Galimybę, kuri šiandien kuria mūsų realybę, tokią, kokios norėjome. Gal net dar geriau.“ – apie verslo pradžią pasakoja Jurgita Nakutis, viena iš „Nakutis Photography“ įkūrėjų.

Kristinos Sabaliauskaitės nuotr./Jurgita ir Mindaugas Nakučiai
Kristinos Sabaliauskaitės nuotr./Jurgita ir Mindaugas Nakučiai

Dažniausiai fotografuojate vestuvininkus Lietuvoje ar tenka vykti ir į užsienį?

Didžiąją dalį vestuvių Lietuvoje, tačiau pavasarį ir rudenį fotografuojame ir išvykstamąsias vestuves (destination weddings) užsienyje: Italijoje, Prancūzijoje, Šri Lankoje, Ispanijoje, Airijoje, Vokietijoje.

Ką būtina žinoti jaunavedžiams, samdant profesionalų fotografą?

Pirmiausia, profesionalus fotografas – deja, deja – niekada nebus pigus. Kiekvienas profesionalas turi savo stilių, tad labai svarbu pasirinkti tokį, kurio nuotraukos jums labiausiai patinka. Pasirinkite fotografą pagal savo gyvenimo stilių ir būdą. Pasirinkite fotografą, kurio gyvenimas ir energija jus veža, kuris nebus tik statistinis jūsų šventės darbuotojas, o suteiks jūsų šventei pridėtinę vertę, būdamas jūsų draugu, bičiuliu, patarėju, šventės dalyviu. Patikėkite, tai tikrai atsispindės nuotraukose.

Nakutis Photography nuotr./„Nakutis Photography" – elegancija ir tarsi vėjas šokanti meilė
Nakutis Photography nuotr./„Nakutis Photography" – elegancija ir tarsi vėjas šokanti meilė

Dažnai susiduriate su neįtikėtinais jaunavedžių įnoriais?

Niekada. Kruopščiai atsirenkame nuotraukas, rodomas viešoje erdvėje. Klientai mato tai, kas mums patiems yra artima, ką mes mėgstame, kokie esame. Mes neįnoringi, mūsų klientai – taip pat, nes jie yra tokie, kokie yra, ir vestuvių dieną mėgaujasi švente, svečių ir artimųjų dėmesiu, o ne bando padaryti spektaklį, kurio kulminacija būtų fotosesija. Įnoriai atsiranda tuomet, kai nori pasirodyti geresnis nei esi, o mūsų klientai tokie nėra. Turbūt vienintelis jų įnoris – kad fotosesija būtų trumpa, tačiau jis puikiai atspindi mūsų darbo filosofiją, tad šiuo klausimu su savo poromis sutariame!

Nakutis Photography nuotr./Dizainerės Olenos Znutės ir jos išrinktojo Gedimino Znuto vestuvės
Nakutis Photography nuotr./Dizainerės Olenos Znutės ir jos išrinktojo Gedimino Znuto vestuvės

Kiek laiko reikia vienoms vestuvėms? Fotosesijai, nuotraukų redagavimui?

Idealiu atveju, fotografuojant vienas vestuves per savaitę, po septynių dienų jau būtų galima su jaunavedžiais pasidalinti fotografijomis. Bet realiai per savaitę mes nufotografuojame po keletą vestuvių, maždaug keturiasdešimt per sezoną, tad idealus atvejis čia netinka. Nuotraukų korekcijai galime skirti tik 2 dienas per savaitę, tad mūsų poros galutinio rezultato sulaukia per tris mėnesius. Optimizavus darbus, tikime, kad šį laikotarpį pavyks sutrumpinti.

Nakutis Photography nuotr./Dainininkės Akvilės Kisielienės ir krepšininko Laimono Kisieliaus vestuvės
Nakutis Photography nuotr./Dainininkės Akvilės Kisielienės ir krepšininko Laimono Kisieliaus vestuvės

Kada prasideda vestuvių sezonas?

Vestuvių sezono pradžią reguliuojame patys. Pagal tai, kokius kitus projektus esame iš anksto suplanavę pavasariui. Šiemet pradėjome palyginti vėlai - gegužės pradžioje, nes visą pavasarį skyrėme mūsų re-brandingui. Dažniausiai vestuvių sezonas prasideda balandžio mėnesį šiltesniuose kraštuose ir baigiasi lapkričio mėnesį ten pat.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Vestuvės Naujiena
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt