Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvęs grupės „ŽAS“ narys Marijus Berenis vedė savo išrinktąją – jaunieji pritrenkė išvaizda

Marijaus Berenio ir Sigitos Grabauskaitės sutuoktuvių akimirkos
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Mariaus Berenio ir Sigitos Grabauskaitės sutuoktuvių akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienį Vilniaus Santuokų rūmuose reikšmingą „taip“ vienas kitam tarė radijo laidų vedėjas Marijus Berenis (44) ir jo mylimoji rinkodaros specialistė Sigita Grabauskaitė (34).

Marijus juokėsi išgirdęs, kad pašėlusių „ŽAS“ laikų aureolė verčia manyti, kad jis iš tų vyrų, kurie neskuba susisaistyti santuokos saitais.

„Sigita – irgi iš tokių, toks tokį sutiko“, – smagiai tarė Marijus Berenis. – Mudu jau seniai buvome numatę vestuvių datą, ją rezervavome, tik niekam nesakėme. Turėjome laiko nusiteikti šiam svarbiam įvykiui. Mudu su Sigita jo net nevadiname vestuvėmis – žodyje sutuoktuvės tarsi slypi gilesnė prasmė. Šis žingsnis – tai loginė mūsų dviejų susiėjimo grandis".

Kokį jausmą kėlė numatytos sutuoktuvės?

„Jausmas panašus į tą, kai kišenėje turi bilietus ir lauki kelionės", – sakė Marijus Berenis.

Jiedu susižadėjo praėjusių metų rudenį. Iš to laiko turi ir žiedus, kurtus juvelyrės Jurgos Gusarovienės. Tai balto aukso su mažais safyrais papuošalai. Tad ruošiantis tuoktis dėl santuokos simbolių neteko sukti galvos. Panašu, kad Marijus iš viso perdaug nesuko galvos – atvyko avėdamas sportbačius. Jo pavyzdžiu pasekė ir jaunoji - prie ilgos žydros suknelės ji taip pat avėjo baltus sportbačius.

Sigita buvo pasipuošusi savo bičiulės dizainerės Evos Baliul siūta suknele.

Ji pasirinko vyro pavardę ir tapo Berene.

Po santuokos ceremonijos jaunieji su maždaug 20 svečių svita persikėlė į Senamiestį. Giminių, draugų ir artimųjų susirinko iš įvairiausių pasaulio kampelių – Jungtinių Amerikos Valstijų, Švedijos, Filipinų, atvyko Mariaus tėveliai iš Bulgarijos, kur gyvena jau ne vienerius metus. Marius į šventę prigriebė gitarą.

Keliauti mėgstantys Marijus ir Sigita specialiai povestuvinės kelionės neplanavo, nes iš viso, kaip juokėsi, keliones jie planuoja nuolat.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt