Vestuves planuojantis „Žvaigždžių duetų” dalyvis Karolis: „Supratome, kad dar labiau įsimylėjome vienas kitą“

Karolis Akulavičius ir Inga Norkutė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-08 10:23
LNK „Žvaigždžių duetų“ dalyvis „ventukas” Karolis Akulavičius, dainuojantis duetu su mylima serialų ir teatro aktore Inga Norkute, ko gero neabejotinai būtų įtrauktas į svajonių jaunikių sąrašą. Tačiau tą padaryti jau per vėlu. Dabar jis laimingas, įsimylėjęs ir… susižadėjęs. Penkerius metus su šokėja Ingrida pažįstamas Karolis mylimajai ant piršto užmovė sužadėtuvių žiedą.

„Karolį nuspėt nesunku, jis paprastai anksčiau laiko prasitaria apie planuojamas staigmenas. Bet sužadėtuves planavo visus metus ir aš to nei truputėlio nesuuodžiau. Nieko neįtardami su visa šeima išskridome į Turkiją pailsėti. Vieną dieną aš buvau išrinkta viešbučio „Mis“ ir vakare vyko vakarėlis, kuriame šią žinią paskelbė. Mane pakvietė užlipti ant scenos, nieko neįtardama užlipau. Ir tada… Matau, kaip Karolis žiūri man į akis, nieko nebesuprantu, kažkokie padriki žodžiai tik pilasi… Ir jis ištarė tą lemtingą klausimą, į kurį, žinoma, atsakiau „Taip“. Tokios staigmenos gyvenime nesitikėjau“, – lemtingą akimirką atsimindama šypsosi Ingrida. Ji neslepia tąkart pasijutusi lyg ant sparnų.

Pačiam Karoliui ši diena atminty išliks kaip didžiulis drąsos išbandymas. Kaip pats vaikinas sako, dėl jausmų abejonių nekilo, tiesiog tokia diena būna kartą gyvenime ir tai savaimę įvaro šiokios tokios baimės: „Iš tikrųjų nebuvo taip paprasta, kaip atrodė. Maniau, ai, čia užlipsiu, ai, pakalbėsiu. Per kančias, su ašarom, su ašarom… Bet pavyko. Supratome, kad dar labiau įsimylėjome vienas kitą“.    

Karolis neslepia, jog šeimos židinį kurti jį įkvėpė tėvai, kurie drauge – jau trisdešimt metų. Akmenėje gyvenantis Akulavičiai sūnui visada buvo tikros meilės pavyzdys. Savo tėvų pėdomis tikisi sekti ir pats Karolis. „Mes su Ingriduku labai vienas kitą mylime, darom staigmenas, kuriam tą ugnelę, kad neužgestų. Planuose – daug gražių vaikų, kuriuos mokysim muzikos meno. Milijonai gražių planų ateity ir tikiu, kad jie išsipildys“, – atvirauja Karolis.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai