Vestuvės – ne eksperimentas: makiažo tendencijos ateina ir praeina, o meilė lieka

Vestuvinio makiažo tendencijos / Nairos Vaznonienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vestuvių diena yra viena svarbiausių kiekvienos moters gyvenime, o ją lydi ne tik ypatinga nuotaika, bet ir kruopščiai apgalvota išvaizda. Visos tą dieną norime atrodyti nepriekaištingai, tad ieškome tobulos suknelės ir svajojame apie prigimtinį grožį atskleidžiantį makiažą bei ieškome pačių geriausių pagalbininkų, kurie puikiai atliktų šį darbą. Jūsų vestuvės nėra eksperimentas, tad savo veidą lemtingą dieną patikėkite tik profesionaliems makiažo meistrams.

Grožio specialistų konkursų laureatės, savo srities žinovės, nepriklausomos vizažistės Jūratė Masiulienė, Naira Vaznonienė ir Jolita Duškinienė susibūrė į komandą „Creative MUA group“ ir būsimoms nuotakoms siūlo makiažą, kuris ne tik pabrėš jūsų akių, plaukų ir odos atspalvį, geriausiai atskleis veido struktūros grožį, bet ir sukurs viso įvaizdžio harmoniją.

Nuotakos makiažas yra išties ypatingas, o jį daranti vizažistė susiduria su gausybe užduočių. Meistras turi ne tik paslėpti trūkumus, paryškinti gražiausius jūsų bruožus, bet ir išmanyti bei supinti dieninio, proginio, vakarinio ir fotomakiažo technikas. Juk svarbu, kad nuotakos grožis kvapą gniaužtų ir dieną, ir vakare bei nepriekaištingai atrodytų nuotraukose. Nepamirškite, jog ši ypatinga diena bus ilga, o ją lydės ne tik tyras džiaugsmas, bet ir nuovargis, ašaros ar gamtos netikėtumai, tad be specialisto ir profesionalių makiažo priemonių tikrai neišsiversite.

Vestuvinio makiažo tendencijos / Nairos Vaznonienės nuotr.

Vizažistės pabrėžia, jog universalaus makiažo nuotakoms negali būti – visos moterys tokios skirtingos, tad tapyti veidų pagal šabloną, šiukštu, negalima. Komanda teigia, jog ne tik kiekviena nuotaka, bet ir kiekvienos vestuvės yra unikalios, taigi svarbu atsižvelgti į jų pobūdį ir pasitelkus profesionalus, sukurti harmoningą stilistiką.

Artėjant vestuvių sezonui, daugelis grožio salonų ir vizažistų skuba dalintis naujausiomis nuotakų makiažo tendencijomis, tačiau įvaizdžio specialistės nerekomenduoja vaikytis vienadienių sensacijų – juk lemtingąjį TAIP svajojame tarti tik kartą – meilė lieka, o mados ateina ir praeina. Šiandien, pavarčius senus tėvų nuotraukų albumus, skruostus užplūsta raudonis – tuo metu vyravusios grožio tendencijos dabar kelią šypseną, tad patariama rinktis nesenstančias makiažo technikas bei tokių spalvų tonus, kurie ne kardinaliai pakeis jus tą ypatingą dieną, o atskleis gražiausius jūsų bruožus, leis jums jaustis patogiai ir, svarbiausia, būti savimi. Šį sezoną topų viršūnėse karaliauja alyvinė spalva, tačiau jūs neprivalote savo makiažui rinktis būtent jos, ar paisyti dizainerių siūlymo nuotakoms pridengti rankas – juk tai, kas madinga, toli gražu, tinka ne visoms. Nuotaka – ne vestuvių dekoracija, o, kartu su jaunuoju, kertinė jų ašis.

„Creative MUA group“ pristato naujus klasikinio makiažo nuotakoms įvaizdžius ir primena, kad vestuvės yra naujos šeimos gimimo šventė, o ne mados savaitės renginys bei rekomenduoja neleisti, jog tendencijos, aksesuarai, dekoracijos ar rūmai užgožtų pačios šventės esmę ir prasmę.

Vestuvinio makiažo tendencijos (16 nuotr.)
+10

Skaitykite daugiau