Vestuves atšokusi Sandra Saikauskaitė Kipre mėgavosi saule ir nepamirštama patirtimi

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2017-08-11 14:39
Liepos 22 dieną amžiną meilę Vilniaus Šv. Ignoto bažnyčioje karininkui Tomui Lukoševičiui (35) prisiekusi Sandra Saikauskaitė (31) po vestuvių susikrovė daiktus ir išskubėjo į saulėtąjį Kiprą. Ten, kaip ji pati sako, atostogas derino su darbu, kurį beprotiškai mėgsta.

Puikiu oru Sandra su 20-ties šokėjų grupe džiaugėsi net keletą savaičių. „Vadinu tai pasilepinimu po vestuvių. Kipre tuo metu vyko ir salsos festivalis, kuriame kiekvienais metais dalyvaujame. Dažnai suderinu pramogas su profesiniu pašaukimu. Šįkart į Kiprą vežiausi net 20 savo mokinių. Išties linksmai leidome laiką“, – portalui Žmonės.lt pasakojo šokėja.

Kipras Sandrą visuomet traukia, į jį smagu sugrįžti. Patinka šokių renginiai, klimatas, jūra.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Daug dirbanti moteris naudojasi kiekviena pasitaikiusia proga pasivartyti paplūdimyje. O laiko tam nestinga, net jei vyksti darbiniais reikalais.

Į salsos festivalį Sandra paprastai geidžia nuvažiuoti dėl ten gaunamos praktikos, žinių. Suvažiuoja labai talentingi šokėjai ir treneriai. Tiesa, kartais dar iškyla problemų, bandant su jais susikalbėti. „Daugumai trenerių su anglų kalba sunku, festivalyje dominuoja ispanų. Tad tenka pusiau angliškai, pusiau ispaniškai kalbėti. Mano ispanų kalbos žinios dar netvirtos, bet pamažu mokausi“, – su šypsena veide pasakoja neseniai ištekėjusi moteris.

Atsidavusi savo komandai šokėja neslepia, kad tokios kelionės padeda visus suvienyti, pabūti drauge, išsipasakoti.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Kipriečiai žavi paprastumu. Vaišino mus namų gamybos limonadu, kepiniais, naminiu sūriu. Be galo paslaugūs žmonės.“

Šiais metais be darbinių atostogų S. Saikauskaitei teko ir nelengvas išbandymas. Didžiulė garbė pirmą kartą vesti šokių pamoką vyresnio amžiaus žmonių grupei.

Šiąnakt parskridusi S. Saikauskaitė iš pačio ryto vėl kibo į darbus. Įkvėpimas ateina tuomet, kada pats jį pažaboji, ar gi ne taip?

Gražiausios atostogų akimirkos – Žmonės.lt fotogalerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama