Vestuves atšokusi M.Juškevičiūtė išleidžia dainą apie vyro ir moters santykį ir jai skirtą vaizdo klipą

Monika Juškevičiūtė / Robertos Kalinauskaitės ir Justo Gintauto nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-18 13:41
Dainą „Sodas“ atlikėja Monika Juškevičiūtė, prisistatanti Nikos Gangos slapyvardžiu, su savimi nešiojosi net metus laiko. „Būta nemažai bandymų ir muzikinių sprendimų jai išpildyti“, – sako atlikėja.

Tai – gana intymi daina apie vyro ir moters santykį. Taip, kaip gamtoje, kad sodas augtų ir klestėtų reikia saulės šviesos, lietaus, užuovejos, taip ir santykių klestėjimui reikia pilnatvės, kurią gali suteikti tik saugumas, laisvė ir pasitikėjimas.

Tai – pirmoji daina iš debiutinio atlikėjos EP albumo „Subtilusis kūnas“. Albumą sudarys 4-ios dainos.

Vaizdo klipo filmavimo užkulsiai

Vaizdo klipo idėjos vystymas užėmė nemažai laiko. Buvo svarstyta daug galimų dainos pateikimo variantų, tačiau vaizdo operatoriaus ir režisieriaus Evaldo Arlausko užsidegimas įtikino atiduoti vaizdų kūrimą į jo rankas.

Monika Juškevičiūtė / Robertos Kalinauskaitės ir Justo Gintauto nuotr.
Monika Juškevičiūtė / Robertos Kalinauskaitės ir Justo Gintauto nuotr.

„Man Monikos kūrinys „Sodas“ priminė gilų sapną apie mylimą žmogų vasaros naktyje. Būtent tai ir norėjosi atskleisti klipu – metaforišką viziją apie gyvybę, meilę ir ryšį su artimu žmogumi“, – savo idėja dalinasi Evaldas. Video klipas buvo filmuojamas dvejose lokacijose: Rūdininkų girios kopose bei filmavimo studijoje.

Šios dvi skirtingos erdvės suteikė video klipui gyvumo bei daugiau laisvės pažvelgti į „Sodą“ iš kelių perpektyvų: naudojant natūralų apšvietimą ir gamtą bei sukuriant perspektyvą specialiais efektais studijoje.

Ši idėja iškart patiko ir atlikėjos įvaizdį kūrusiai stilistei Marijai Garnak. Išskirtiniais įvaizdžio kadrais atlikėja jau dalinosi savo profilyje socialiniuose tinkluose. „Su Monika dirbame nuolatos, o pažįstamos esame labai daug metų, nuo tada, kai ji dar tik nedrąsiai svajojo apie solinę muzikinę karjerą, – dalinasi Marija.

Monika Juškevičiūtė / Robertos Kalinauskaitės ir Justo Gintauto nuotr.
Monika Juškevičiūtė / Robertos Kalinauskaitės ir Justo Gintauto nuotr.

Man labai patinka dirbti su Monika, nes ji lengva ir lanksti mano darbo metodams – leidžiasi būti pažinta, lengvai eina į dialogą apie savo norus ir lūkesčius, o tai sukuria didelį tarpusavio pasitikėjimą ir empatiją. Žinodama, kas jai tinka, kas atskleidžia jos charakterį ir asmenybę – visada iš pat pradžių atsispiriu nuo kostiumo silueto, o vėliau seka idėja, todėl nekilo didelių problemu kuriant įvaizdį Sodui, nes tokie griaučiai visada yra kaip aprangos pagrindas. Sunkiausia galbūt yra visada rasti ir per trumpą laiką parinkti geriausiai tinkantį kostiumą. Na, o idėjos pamatai kilo labai seniai. Abi su Monika intutyviai susitarėm, kad tai turi būti švaru, futuristiška ir nepernelyg moteriška.“

Nika Ganga – „Sodas“:

Dainą „Sodas“ gyvai žiūrovai gales išgirsti jau liepos 6 d. koncerte kuris vyks Menų fabrike Loftas kartu su Nika Ganga acoustics grupe, o liepos 8-11 dienomis galima bus išgirsti pajūryje: Oldman, Palanga, Zuikio daržas ir LineUp, Nida.

Naujausi straipsniai