Vestuvėms besiruošianti dainininkė Julija Jegorova: „Vaikinų dėmesio netrūko ir tuomet, kai buvau apvalesnių žandukų“

Julija Jegorova
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-09 11:38
„Jei jūs galvojate, kad stokojau vaikinų dėmesio, kai buvau apvalesnių žandukų, tai tikrai ne. Manau, tai nesusiję, nes žmogų pamilsti ne dėl to, kaip jis atrodo...“ – šį trečiadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos dainininkė Julija Jegorova, išgarsėjusi tuomet, kai tapo pirmojo muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ sezono nugalėtoja.

Vasarą dainininkė planuoja vestuves su keleriais metais jaunesniu sužadėtiniu Karoliu. Pasiūlymo tekėti Julija sulaukė po metų draugystės.

Šiandien pamatę 32-ejų dainininkę gatvėje ar prekybos centre vargu ar atpažintumėte. 169 cm ūgio Julija per dvejus metus atsikratė net 26-ių kilogramų arba beveik pusės tiek, kiek sveria dabar, ir iš putlutės merginos tapo tokia, kuri gali mėgautis dėvėdama ir S dydžio drabužį.

Julija Jegorova / Organizatorių nuotr.
Julija Jegorova / Organizatorių nuotr.

Dainininkė ne tik sėkmingai tęsia solinę karjerą su nuosava gyvo garso grupe, su kuria atlieka pačios kurtas dainas, bet tapo ir dainininkės Natalijos Bunkės sesers Kristinos Ivanovos suburtos merginų grupės „Kristal“ nare.

„Didžiausias mano pasiektas svoris buvo 85 kilogramai. Užlipau ant svarstyklių ir pamačiusi pasakiau – reikia kažką daryti. Nusprendžiau, kad nenorėčiau pamatyti didesnių skaičių, nes išsigandau pamačiusi esamus“, – pasakos Julija.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai