Verslininkei J.Pinkevičienei gimė antras vaikas: „Vardą su vyru išrinkome dar iki vestuvių“

Justė ir Darius Pinkevičiaii / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-10 19:31
Verslininkė Justė Pinkevičienė (31) ir advokatas Darius Pinkevičius (36) džiaugiasi pagausėjusia šeima. Prieš du mėnesius porai gimė sūnus Gabrielius. „Labai jau tyliai pažindinomės vieni su kitais, norėjome visų pirma apsiprasti šeimos rate“, – portalui Žmonės.lt sako bendrovės „Cosmoway“ bendraturtė ir rinkodaros vadovė.

Pirmagimę dukrą Patriciją auginanti Justės ir Dariaus Pinkevičių šeima apie antrą atžalą prakalbo dar praėjusių metų gruodį. Tuomet Justė per daug apie laukimą neatviravo, sakė, kad tai jai – itin asmeniška tema. 

Net ir naujieną, kad šeimą papildė dar vienas narys, verslininkė atskleidė tik prabėgus keletui mėnesių po sūnaus gimimo. Žmonės.lt ji teigė norėjusi pirmosiomis akimirkomis pasidžiaugti artimiausiųjų rate. 

Justė Pinkevičienė su vaikais Patricija ir Gabrieliumi / Asmeninio archyvo nuotr.
Justė Pinkevičienė su vaikais Patricija ir Gabrieliumi / Asmeninio archyvo nuotr.

„Gabrielius Pinkevičius gimė vasario 27-ąją. Nors būsimų vaikų vardus su vyru išrinkome dar iki mūsų vestuvių, taip jau sutapo, kad Gabrielius gimė dar ir per savo vardadienį. Taigi, šis vardas jam labai tinka, o ką ir kalbėti apie be galo prasmingą, stiprią ir mums abiems su vyru patinkančią šio vardo reikšmę“, – pasakoja Justė Pinkevičienė.

Iš hebrajų kalbos kilęs Gabrieliaus vardas reiškia „dievo karį, dievo žmogų“.

Justė ir Darius Pinkevičiai su dukra Patricija / Dainiaus Ščiukos nuotrauka
Justė ir Darius Pinkevičiai su dukra Patricija / Dainiaus Ščiukos nuotrauka

Pinkevičių sūnus pasaulį išvydo Vilniaus universiteto ligoninėje Santaros klinikose. 

„Gabrielius gimė prižiūrimas gydytojo Romualdo Juršėno, kuris priėmė ir mūsų dukrą Patriciją. Su gydytojo ir viso personalo pagalba, nebuvo jokių baimių ar kitų nepatogumų. Kaip mano kolegos ir pranašavo, gimdžiau savaitgalį. Penktadienį dar dieną iki gimdymo sudalyvavau komandiniame susirinkime, o šeštadienį visus pradžiuginau naujo komandos nario atėjimu“, – šypsosi Justė. 

Justė ir Darius Pinkevičiai su dukra / Dainiaus Ščiukos nuotr.
Justė ir Darius Pinkevičiai su dukra / Dainiaus Ščiukos nuotr.

Šiuo metu oficialiai motinystės atostogose esanti dviejų vaikų mama sako, kad turint nuosvą verslą, visiškai atsipūsti nėra kada.

„Vietoje ramaus kavos gurkšnojimo, kol sūnus ilsisi, renkuosi bendravimą su „Cosmoway“ komandos nariais. Nuosavas verslas ramiai atostogauti neleidžia. Šiuo metu mūsų šeimoje – itin darbingas, įdomus laikas. Panašu, per šiuos metus stipriai pagerinsiu savo įgūdžius. Derinu dar daugiau veiklų. Tiesa, galiu paatvirauti, kad šio laiko nemainyčiau į jokias atostogas – perdaug įdomu ir prasminga viskas“, – sako J.Pinkevičienė.

Laiminga dviejų vaikų mama priduria, kad sūnus, galimai, bus panašus į ją. 

„Kai Gabrielių tepu kremu – vyrukas labai šypsosi, taigi, tyliai pasvajoju, kad mano aistra sutaps su jo...“ – juokiasi Justė.

Naujausi straipsniai