Verslininkė Rasa Stonienė atvirai – apie prieš 16 metų užgimusią meilę

Rimandas ir Rasa Stoniai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-16 19:27
Prieš 16 metų prasidėjusi verslininkų Rasos (43) ir Rimando (67) Stonių istorija – tarsi iš romano su daug vingių puslapių. Ja Rasa sutiko pasidalyti portalo www.tv3.lt laidoje „Pasikalbėkim“.

Už mijonieriaus Rimando Stonio prieš 16 metų ištekėjusi Rasa Stonienė pasakojo šiandien susidurianti su ne vienu sunkumu – veiklos ir turtų moteriai socialiniuose tinkluose pavydi kitos moterys, dėl jųdviejų su Rimandu meilės tenka kovoti už ryšio su verslininko vaikais iš pirmosios santuokos išsaugojimą, o noras vyresnio amžiaus moteriai susilaukti antrojo vaikelio taipogi nepašykštėjo nerimo – ilgą laiką Rasa išgyveno dėl rizikos, kad susilaukti iš viso nepavyks.

Portalo www.tv3.lt laidoje „Pasikalbėkim“ vedėjai Renatai Šakalytei vasario 16-ąją R.Stonienė išsikalbėjo apie savo meilės su vyresniu verslininku pradžią, antrąjį nėštumą, draugystę su socialinių tinklų žvaigžde Viktorija Siegel ir visuomenėje eskaluojamą turtuolės statusą, dėl kurio pokalbio herojei dažnai yra nejauku.

Rasa prisipažino, kad tarp jos ir dabartinio vyro esantis 24-erių metų skirtumas jai niekada netrukdė, priešingai – gera savijauta ir trykštanti energija porai pakuždėjo mintį susilaukti dar vieno vaikelio – prieš beveik pusmetį jiems gimė dukrelė.

Rasa laidoje „Pasikalbėkim“ teigė iki šiol besijaučianti labai dėkinga visiems medikams, kurie ją saugojo ir globojo nėštumo metu. Be jų atsidavimo kažin, ar viskas taip sklandžiai būtų susiklostę. 

Dėl sprendimo gimdyti vyresniame amžiuje Rasa sakė nedvejojusi, o netrukus, kad buvo teisi, parodė ir po Felicijos gimimo atsiradęs nenutraukiamas sesės ir brolio ryšys. Anot Rasos, Matukas sesę nuo pirmųjų dienų ėmė dievinti.

Moteris taip pat prisipažino, kad mijonierės statusas, kuris dažnai minimas viešumoje, Rasai niekuomet nepatiko. Ji teigė dėl to jaučianti nuolatinį spaudimą.

„Atsakomybės lygis – didesnis. Tarsi privalau kažką duoti. Manau, kad žmogus turi dirbti ir užsidirbti. Nuo vaikystės taip buvome su sese auginamos. Niekada šalia Rimando nenorėjau būti išlaikytine, nesu to tipažo moteris. Norėjau kurti, kažką gero padaryti. Iš karto jam pasakiau, kad namie neužsidarysiu“, – teigė Rasa.

Verslininkė laidoje „Pasikalbėkim“ papasakojo savo su Rimandu meilės istoriją. 

Anksčiau verslininkė dirbo su nekilnojamuoju turtu. Ir kai žiemą, prieš šešioliką metų, jos vienas klientas paprašė aprodyti parduodamą sklypą, Rasa nė nenumanė, kad tai bus jos gyvenimo meilė.

„Mūsų pažinties su Rimandu istorija graži ir įdomi. Susitikome vasario 11-ąją, tokią pačią šaltą žiemą, kaip ši. Nuvažiavau aprodyti sklypo. Susitikome prie Trakų stotelėje, žmogus išlipo paprastas, apsirengęs sportiškai, net minčių neturėjau, kas jis. „Ponia Rasa, ar jūs kojų nesušlapsite?“ – man brendant per pusnis paklausė. Aš tada pagalvojau, o kodėl mano vyras nepasiteiravo, ar iš namų išvykdama šiltai apsirengiau?“ – www.tv3.lt laidoje prisiminimais dalijosi Rasa.

Netrukus Rasą Rimandas pavadino fatališka moterimi ir pasakė dar keletą komplimentų. Verslininkė kone iš karto suprato – simpatija abipusė. Tiesa, iki pat apsigyvenimo kartu ji išliko šalta ir pasakė, kad jokio romano tarp jųdviejų nebus. Abudu tuo metu turėjo sukūrę šeimas – Rimandas turėjo žmoną ir du vaikus, Rasa buvo ištekėjusi.

„Tai nebuvo romanas. Neturėjome meilužių statuso. Abiejų antrų pusių atžvilgiu elgėmės sąžiningai. Iš Rimando pusės buvo ir puokštė rožių, ir skambučių. Pasakiau, kad žaidimų nežaisiu, gyvenu rimtai. Vasarį susipažinome, o balandį apsigyvenome kartu. Kadangi iš karto po mūsų pažinties jis buvo išvykęs atostogų, romanui laiko nebuvo“, – laidoje pasakojo R.Stonienė.

Ji dėkojo ir savo buvusiam vyrui, su kuriuo nugyventą laiką vertina kaip gyvenimo svarbią istoriją. „Galiu pasakyti tik tiek, kad be anos santuokos, nebūtų buvę kitos“, – sakė Rasa.

Nors ji iš pirmos santuokos vaikų neturėjo, Rimandas su tuometine žmona augino dvi atžalas. Su jomis, anot Rasos, paprasta nebuvo. Rimando ir jo pirmagimio santykiai greitai atšalo, jų palaikyti nepadėjo ir Rasos pastangos užglaistyti nesutarimus tarp tėvo ir sūnaus. Tiesa, dukra iš pirmosios santuokos pamažu tėčio naująją šeimą ėmė prisileisti, susitiko su savo pusiau broliu Matu.

Gyvenimo mesti sunkumai Rasą tik užgrūdino. Ilgainiui ji sakė supratusi, kad reikia žiūrėti savo šeimos gerovės. 

Laidos vedėjai pasiteiravus apie jos santykius su draugėmis, nepraslydo ir daug dėmesio sulaukusi R.Stonienės bei soc. tinklų žvaigždės Viktorijos Siegel draugystė. 

 

Pasak Rasos, ji gimė vieno restorano atidarymo metu. Nuo to laiko su Viktorija ir jos šeima Stoniai puikiai sutaria.

Moteris sakė per tiek metų išmokusi vertinti žmonių nuoširdumą ir gerą širdį. Niekada jai nerūpėjo turtai. Pasak verslininkės, su vyru Rimandu ji būtų buvusi ir varge.

Visą laidą „Pasikalbėkim“ galite pamatyti portale www.tv3.lt, paspaudę čia. arba TV3 televizijos feisbuko paskyroje, paspaudę čia.

Naujausi straipsniai