Verslininkė Liucina Rimgailė surinko rekordinę sumą iniciatyvai „Niekieno vaikai“: per Heloviną vaikams gamino šiurpius keksiukus

Verslininkė Liucina Rimgailė/Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Iniciatyvos „Niekieno vaikai“ savanoriai kasdien budi Lietuvos ligoninių vaikų skyriuose, kad būtų ramsčiu mažiausiems – apkabintų ir pasakytų: „Viskas bus gerai“. Vedima noro padėti šiai iniciatyvai plėstis, verslininkė, kepyklėlės „Liu Patty desertinė“ įkūrėja kartu su aukojimo platforma „Aukok.lt“ ragino žmones prisidėti prie greitesnio ir emociškai lengvesnio vaikų sveikimo.

Projekto „Tapk Ambasadoriumi“ dalimi tapusi L. Rimgailė mėnesį rinko lėšas iniciatyvos „Niekieno vaikai“ veiklai. Surinkusi užsibrėžtą 2 000 eurų sumą ji prižadėjo sukurti sveikuolišką keksiuko receptą ir iškepusi gardžių, spalvotų keksiukų jais vaišinti iniciatyvos „Niekieno vaikai“ savanorius ir vaikus.

L. Rimgailė tapo projekto „Tapk Ambasadoriumi“ rekordininke, per tokį trumpą laiką iniciatyvai surinkusi net 2032,07 eurų. Savo pažadą sukurti unikalų keksiukų receptą ir pagal jį iškepti jų vaikams Liucina įgyvendino per Heloviną – prikepė šiurpiai gardžių vaiduoklių, kurie nukeliavo į Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialo vaikų ligoninę.

Verslininkė Liucina Rimgailė/Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.

„Du tūkstančiai yra ta suma, su kuria galima šį bei tą nuveikti. Tikiu, kad ji padės iniciatyvai plėstis ir padėti daugiau vienišų vaikų ligoninėse. Dėl to labai džiaugiuosi. Nuoširdžiai gera, kai dėl kažko stengiesi ir tau pavyksta. Iš pradžių buvo daug baimių, svarsčiau ar man, ne tokiai žinomai, pavyks surinkti tokią sumą pinigų. Bet po to pagalvojau, kad turiu 14 tūkst. sekėjų, tad jeigu kiekvienas bent po eurą paaukos, jau gausis gerokai daugiau nei du tūkstančiai. Tada pamačiau, kad tai neveikia... Žmonės daug mieliau pinigus išleidžia kremams ar šeimos reikmėms nei juos aukoja nepažįstamiesiems. Pasidarė truputį liūdna, bet prisiminiau, kad yra nuostabi mano verslo bendruomenė. Kai su jais pasidalinau savo iššūkiu ir pamačiau jų empatišką reakciją, supratau, kad viskas bus gerai – užsibrėžtą sumą pasieksim“, – mintimis dalijosi L. Rimgailė.

„Nėra tinkamo laiko susirgti ir nėra tinkamo laiko patekti į ligoninę. O tada, kai patenkame, sunkiai išgyvename, jaudinamės ir ieškome artimųjų palaikymo. Suaugusiems žmonėms tai – sunkus momentas, o ką jau kalbėti apie vaikus... Dėl to šis projektas pasirodė labai prasmingas ir turintis konkrečią misiją – nuraminti, paguosti, apkabinti, kai to labiausiai reikia. Man asmeniškai nuoširdus apkabinimas yra tai, kas gali padėti išspręsti labai daug, nes jis suteikia begalę jėgų ir tikėjimo“, – įsitikinusi Liucina.

Verslininkė Liucina Rimgailė/Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.

„Mane pačia labai palietė tikslas, tad ir užsidegimas stengtis kuo plačiau skleisti žinią apie savo iššūkį ir raginti žmones prie jo prisidėti buvo didesnis. Tiesa, net negalvojau, kad galiu pasiekti kažkokią rekordinę sumą, tačiau dabar tai girdėti man – didžiausias komplimentas“, – džiaugėsi verslininkė.

Šiurpių keksiukų repectu Liucina dalijasi ir su norinčiais jais papuošti savo Helovino stalą:

Jums reikės:

6 kiaušinių;

160g cukraus;

375g moliūgų piurė;

250g migdolų miltų;

Šaukštelio kepimo miltelių;

Pusės šaukštelio valgomosios sodos.

Kaip pasigaminti:

Cukrų sudėti į kiaušinius, leisi ištirpti ir paskui šiek tiek paplakti. Tuomet sudėti likusius ingredientus ir išmaišyti iki vientisos masės. Tešla gaunasi skysta, bet taip ir turi būti. Ja keksiukų krepšelius galima pildyti beveik iki viršaus, nes tešla praktiškai nepakyla. Kepti apie 25 minutes 180 laipsnių temperatūroje. Skanaus!

Norintys prisidėti prie iniciatyvos „Niekieno vaikai“ veiklos tai gali padaryti ČIA.

Verslininkė Liucina Rimgailė vaikams sukūrė Helovino keksiukų receptą (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau