Verslininkė Liucina Rimgailė – apie mėnesį renkamas dovanas ir Kalėdų tradicijas

Liucina Rimgailė/Gedmanto Kropio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-13 19:08
Verslininkei, „Liu Patty“ desertinės įkūrėjai Liucinai Rimgailei Adventas – pats darbymetis, tad Kalėdų dovanas ji pradeda ruošti gerokai prieš jį. Pati pakuoti ir dekoruoti dovanas mėgstanti Liucina teigia skirianti tam nemažai laiko, tad ir jos dovanos – dėmesingai išrinktos pagal kiekvieno pomėgius ir charakterį.

Prieš Kalėdas nemenkas galvos skausmas sugalvoti prasmingą ir geras emocijas keliantį dovanų sąrašą. Jeigu reikėtų išrinkti TOP3 dovanas, kurias dažniausiai dovanoji, kokios jos būtų?

Aš iš principo visuomet renkuosi praktiškas dovanas. Dažniausiai tai būna drabužiai, aksesuarai, interjero detalės, indai, užrašinės, knygos. Jos ypatingai tinka žmonėms, kurių asmenybės, profesijos ir pomėgiai yra aiškiai susiformavę. Tuomet žingeidiems renkuosi tokias knygas, kaip Yuval Noah Harari „Homo deus: glausta rytojaus istorija“, mėgstantiems gaminti – David Lebovitz „Apartamentas“ ir pan.

Į ką labiausiai atkreipi dėmesį rinkdama dovanas artimiesiems?

Į jų tinkamumą tam, kuriam perku. Kaip minėjau anksčiau, labiausiai galvoju apie tai, ką mano mylimi žmonės mėgsta, ką veikia arba norėtų veikti.

Ar pati dažniau dovanas perki, ar stengiesi gaminti ir pakuoti savo rankomis?

Visuomet pakuoju pati, man tai labai patinka! O gaminu retai. Prieškalėdinis laikotarpis dėl darbo specifikos man pernelyg sudėtingas, kad užsiimčiau rankdarbiais.

Kokias dovanas Tau pačiai labiausiai patinka gauti?

Praktiškas, kurias galėčiau pritaikyti kasdienybėje, o ne tik dulkes šluostyti. Tiesa, dažniausiai gaunu labai daug valgomų dovanų, kurios man irgi labai patinka. (juokiasi)

Kada pradedi ieškoti dovanų ir pagal ką jas renki?

Dėl darbo specifikos pradedu lapkričio pabaigoje. Pirmiausia užsakau tas dovanas, kurių gamyba užtrunka ilgiau ir kurių parduotuvės lentynoje nerasi.

Esi iš tų, kurioms labiau patinka dovanoti, ar tų, kurios laukia staigmenų?

Vienareikšmiškai dovanoti! Visgi ir gauti dovanas yra labai malonu. Tuo pačiu man įdomu, ką sugalvoja mylimi, dovanojantys žmonės. Su kuo jiems asocijuojuos ir kaip jie išrenka man dovanas.

Ar šeimoje turite su dovanomis susijusių tradicijų?

Tą vienintelę – dalytis dovanomis per Kūčias. Iš po eglutės pirmą dovaną traukia jauniausias šeimos narys, o paskui tas, kuriam dovana buvo ištraukta.

Jeigu per šias Kalėdas netikėtai taptum Kalėdų Senelio dešiniąja ranka, ką jam patartum?

Gerai susiplanuoti logistiką, nes kartais man atrodo, kad ne tik Niujorkas, bet ir tokie miestai kaip Vilnius niekada nemiega, o kamščiai yra ištisą parą!

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama