Verslininkė Irena Marozienė: „Mane laiko bjauria boba, kuri išdūrė savo vyrą“

Irena Marozienė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-08 11:58
Dažna vakarėlių viešnia, žinoma verslininkė Irena Marozienė sako, kad dabar sau gali leisti gyventi taip, kaip nori, todėl, kad prieš keletą metų su savo vyru Vaidu pasirašė vedybų sutartį, po kurios jai atiteko visas kartu su vyru kurtas verslas.

Išsiskyrusi dėl vyro neištikimybės Irena atvirai sako: „Iki šios dienos Lietuvos vyrai dėl šio mano sprendimo laiko mane bjauria boba, kuri išdūrė savo vyrą.“

Pirmadienio vakarą LNK laidoje „Nuo… iki“ – turtingų ir garsių Lietuvos moterų interviu apie tai, kaip santykius keičia pinigai. Kokias sutartis jos yra pasirašiusios su savo vyrais ir ką mano apie turtingų vyresnių vyrų medžioklę. 

„Nesuprantu, kas gali būti bendro tarp žmonių, kurių metų skirtumas dvidešimt ir daugiau metų? – retoriškai laidoje klaus viena turtingiausių Lietuvos moterų Irena Matijošaitienė. – Dauguma merginų, kurias pastebiu vakarėliuose, ypač tos, kurios su vyresniais verslininkais, vaikšto labai išdidžiai, jos savo vyrą tiesiog už parankės neša kaip kokį turtą.“ 

Mariaus Žičiaus nuotr.
Mariaus Žičiaus nuotr.

Viena turtingiausių Lietuvos moterų Irena Matijošaitienė nori įspėti jaunas moteris, kad ne tokie jau ir kvaili tie turtingi vyrai. „Negaiškite laiko ir neplanuokite savo ateities su tais, kurie nenori jūsų vesti. Tokie vyrai nerimtai žiūri į santykius ir vengia atsakomybės. O jeigu jau nusivedate savo jaunikį prie altoriaus, tai būtinai savo priesaiką prieš Dievą sutvirtinkite dar ir vedybine sutartimi. Jei ne dėl savęs, tai bent dėl vaikų – pataria moteris.  – Tegul vyrai nepyksta, bet jie myli moters vaikus tol, kol myli ją. Moterys, nebūkit naivios, ypač tos, kurios auginate vaikus.“ Irena atviravo, kad ir ji pati su vyru Visvaldu vedybinę sutartį pasirašė beveik prieš dešimtmetį, kai tik Lietuvoje buvo įteisintos vedybinės sutartys. 

Laida „Nuo… iki“ šio pirmadienio vakarą 19.55 per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai