Verslininkas Sigitas Martinavičius atskleidė laimingos santuokos paslaptį

Natalija ir Sigitas Martinavičiai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-23 08:19
Kava į lovą, indai – į indaplovę, virtuvė sutvarkyta, vaikai po būrelius išvežioti. „Kokia ypatinga moterimi reikia būti, kad vyras namie šitaip elgtųsi?“ – televizijos žaidimo „Šeima – jėga“ studijoje stebėjosi žaidimo vedėja aktorė Edita Užaitė. „Namie aš esu princesė“, – nedvejodama Editai prisipažino verslininkė, papuošalų kūrėja iš Kauno Natalija Martinavičienė. Gaila, kad jos vyras Sigitas šio prisipažinimo negirdėjo.

Vilniaus ir Kauno vakarėliuose dažnai matomi Natalija ir Sigitas Martinavičiai dešimt metų kartu. Abiem tai – antroji santuoka. Iš pirmos Natalija augina sūnų Luką, kuris šiais metais baigs mokyklą, o Sigitas – dvi dukras. Vyresnėlė gyvena Londone, vidurinė Kaune, su mama. Daug keliaujančiai ir dalyvauti renginiuose mėgstančiai porai mažuosius vaikus – aštuonerių Matą ir septynerių Sandrą – auginti padeda Natalijos mama.

Sigitas ir Natalija jau daug metų kartu važiuoja į darbą, kartu iš jo grįžta, drauge su vaikais sėda tradicinės šeimos vakarienės, per ją aptaria svarbiausius reikalus. Po dešimties bendro gyvenimo metų kavos į lovą žmonai nešantis verslininkas įsitikinęs, kad moterys ir taip daug dirba.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

„Man nieko nereiškia sudėti indus į indaplovę, ištraukti skalbinius iš skalbyklės, pakloti lovą rytais ar pašluoti grindis“, – sako.  

Kalbų apie darbus ir verslą juodu įprato namo nesinešti. Prie vakarienės stalo paprastai kalbasi, kaip sūnui sekėsi mokykloje ir ką per dieną su močiute veikė dukra. Gražiausias šeimos laikas, pasakoja, kai kartą per metus su visais vaikais išvyksta atostogų į šiltus kraštus.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

„Broliams ir sesėms tai nuostabi galimybė pabūti kartu“, – sako Sigitas.  

Savo šeimą jis vadina nestandartine, šiek tiek crazy, ir neabejoja, kad gražius santykius išlaikyti norinčioms poroms būtina skirti laiko sau, išvykti į romantišką kelionę dviese.

Visi pamokymai, kaip elgtis šeimoje, – žaidime „Šeima – jėga“ sekmadienį 17.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.  

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai