Verslininkas Romualdas Mačiulis Vilniuje moterims išdalijo tūkstantį tulpių

Romualdas Mačiulis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-08 13:03
Šeštadienio rytą vilnietis verslininkas Romualdas Mačiulis Rotušės aikštėje, prie fontano, dovanojo tūkstantį tulpių dailiosios lyties atstovėms.

Ištaręs viešumoje garsiai nuskambėjusią frazę, kad vyrai Lietuvoje lepšiai, Romualdas stipriosios lyties atstovus kvietė čia ir dabar pradėti tobulinti save kaip asmenybę ir gražinti tarpusavio santykius. „Tikiu asmenine jėga ir gebėjimu veikti“, – sakė Romualdas.

Pradėjęs nuo nulio ir sukūręs sėkmingą informacinių technologijų bei finansų konsultacijų verslą, R.Mačiulis dirbo ne vienoje pasaulio šalyje. Patirtis padėjo suvokti, kad gerus darbus nori tęsti savo tėvynėje. Prisirinkus gerų įspūdžių, tėviškėje akis pradėjo badyti netinkamas vyrų elgesys tiek savo, tiek moterų atžvilgiu, tad asmeniniu pavyzdžiu Romualdas nori įrodyti, kad galima ne tik sukurti materialinę gerovę, bet įnešti šviesos ir teigiamų emocijų į kasdienę visuomenės aplinką.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Jis pats vienas augina du vaikus, tad puikiai supranta, kokius kalnus per dieną turi nuversti moteris.

„Jei atsiras vyrų, kurie taip pat norės pasveikinti moteris – žinoma, priimsiu į savo kompaniją, juk kartu mes galime nuveikti kur kas daugiau“, – kalbėjo entuziastingai nusiteikęs vyras.

Ar jam nepaprieštaraus mylinti moteris? „Išmintinga moteris žino, kad jei vyras geras – jis atidus aplinkai visur ir visada“, – įsitikinęs verslininkas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai