Verslininkas Marius Gelažnikas uždarė garsių prekės ženklų klastotėmis garsėjusią parduotuvę

Marius Gelažnikas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-29 12:45
Praėjusių metų gegužę verslininkas Marius Gelažnikas nugriovė savo parduotuvės „Roberto Cavalli Class VIP“ kolonas. Dar po kelių mėnesių ekspertai pagrindė įtarimus – verslininko parduotuvėje buvo prekiaujama garsių prekės ženklų klastotėmis. Galų gale M.Gelažnikas nusprendė uždaryti nelaimių persekiojamą parduotuvę.

„Aš savo patalpas išnuomojau. Kiekvienas verslo žmogus suvokia, kad nekilnojamojo turto nuoma yra verslas. Ir gana pelningas. Žmonės nuomoja patalpas, viešbučius. Kasdien pasirašoma šimtai sutarčių, tad koks čia įvykis. Kiekvienas su savo nekilnojamuoju turtu elgiasi kaip tinkamas. Nori dovanoja, nori nuomoja“, – portalui lrytas.lt sakė verslininkas.

Praėjusių metų rugpjūčio mėnesį ekspertizės metu buvo nustatyta, kad dauguma iš verslininko M.Gelažniko  „Roberto Cavalli Class VIP“ parduotuvėje aptinkamų garsių firmų drabužių yra klastotės. Patikrinimo metu pareigūnai nustatė, kad parduotuvėje prekiaujama ne garsių firmų – „Roberto Cavalli“, „Dolce Gabbana“, „Max Mara“, „Moschino“ – drabužiais, o jų padirbiniais ir tik keli iš jų yra originalūs.

M.Gelažnikas teisėsaugos pareigūnų savo parduotuvėje sulaukė praėjusių metų vasario pabaigoje. Apžiūrėjus parduotuvėje esančias prekes, 108 jų ekspertams pasirodė įtartinos. Buvo paimta kelnių, vyriškų kostiumų, palaidinių, aksesuarų, pažymėtų prekių ženklais „Roberto Cavalli“, „Dolce Gabbana“, „Max Mara“, „Louis Vuitton“, „Moschino“, „Tommy Hilfigen“, „Hermes“, „Givenchy“, „Lamborgini“, „Emporio Armani“, „Tado“, „Gucci“, „Dunhil“.

Kur dabar yra laikomi parduotuvėje likę drabužiai, M.Gelažnikas neatskleidė bei mįslingai užsiminė apie ketinimą pasukti į naujo verslo sritį.

Praėjusią vasarą Vilniuje, Didžiojoje gatvėje statybininkų brigada nugriovė verslininkui M.Gelažnikui priklausančios parduotuvės „Roberto Cavalli Class VIP“ kolonas. Nutartis, leidžianti nugriauti savavališkai pastatytas parduotuvės kolonas, buvo priimta kovo mėnesį.

Senamiestį bjaurojančios kolonos savavališkai buvo pastatytos prieš penkerius metus – tiek laiko Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija ir Kultūros paveldo departamentas bandė verslininką priversti nugriauti kolonas. Skandalų lydimas verslininkas dėl savavališkai pastatytų kolonų jau yra sumokėjęs daugiau nei 5 tūkst. litų baudų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai