Verslininkas Aistis: „Pinigai nėra tobulėjimo šaltinis – linkiu tai suprasti“

Vyras su „pūsta“ striuke / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Šiuo metu mūsų visuomenei ypač aktualu išorinis tobulumas. Būdamas verslininku dažnai sulaukiu replikų, kad galiu gyventi idealiai, atrodyti ir turėti viską, ko noriu. Niekas nepaklausia, ar pinigus gavau lengvai, ar teko sunkiai dirbti. Galiu tik patvirtinti, kad nei pinigai, nei pakoreguota išorė nėra tobulybė. Linkiu tai suprasti kiekvienam.

Vaikščiodamas parke grožiuosi mūsų gamta – kokia ji ideali su savo netobulumais. Kiek daug gražių dalykų yra aplink mus, kurie sužavi unikalumu. Man tobulybė yra pamilti kuo daugiau dalykų, kurių dažnai nepastebime. Reikėtų suvokti, ne kokie mes idealūs galime būti, bet kokie nuostabūs yra pojūčiai, gamtos grožis, emocijos.

Jaunystėje buvau sau labai reiklus, daug dirbau, koncentravausi į verslą ir nors pasiekiau daug, nesijaučiau visavertis. Viduje trūko to jausmo, kuris gamintų laimės hormoną. Vieną vėlyvą vakarą, po sunkios darbo dienos, išėjau pabūti gryname ore į netoliese esantį parką. Buvo gera būti lauke, kvėpuoti pavasarišku oru. Viduje pajaučiau palengvėjimą, paliečiau medžio lapus ir pajutau, kaip šiurpuliukai perbėgo kūnu. Kaip gera buvo jausti tą lengvumą savo viduje. Priėjęs prie tvenkinio atsisėdau ir klausiausi garsų, kažkur tolumoje kurkė varlės, žiogai organizavo savo maršą.

Pagalvojau: „Po velnių, man 32 metai, o aš niekada neįsiklausiau į šiuos tobulus garsus!“ Rytojaus diena buvo nuostabi, darbe jaučiausi nuotaikingas, atsipalaidavęs ir pilnas įkvėpimo. Nuo to laiko visada stengiuosi pajusti ir daryti tai, kas man yra idealu.

Turime suprasti, kad mes gavome tobulą galimybę – gyvenimą. Jame galima pamatyti nepaprastą grožį ne popieriaus, kuris laikomas vertingu, bet savo pasaulio, natūralumo, jausmų. Viską patirti gyvenime ir tuo mėgautis – štai kas yra tobula.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Skaitykite daugiau