Verslininkas A.Jurskis metė sau iššūkį: per gimtadienį bėgs tiek kilometrų, kiek sukaks metų

Arnas Jurskis
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-06-12 13:32
Bendrovės „Arimex“ įkūrėjas ir vadovas Arnas Jurskis daugeliui pažįstamas ne tik kaip sėkmingas verslininkas, filantropas, bet ir sportui atsidavęs kovotojas, čia reikalingas savybes kasdien taikantis tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime.

Neseniai atšventęs savo 51-ąjį gimtadienį A.Jurskis sukaktį pažymėjo įveikęs 51 km distanciją ir sustoti nežada:  „Kasmet per gimtadienį bėgsiu tiek kilometrų, kiek sukanka metų. Taip iki 100, o tada jau, matyt, teks vienu kilometru mažinti atstumą kasmet“, – išsikeltais tikslais dalijosi verslininkas.

51 km A.Jurskis su draugais įveikė Neringoje: startavo Preiloje ir bėgo per 10 aukščiausių Neringos kopų – Vecekrugo, Parnidžio, Preilos, Karvaičių, Urbo kalną ir kitas. Viena atkarpa tęsėsi pajūriu. Nusibrėžtą atstumą bėgikai įveikė neskubėdami: „Bėgome lėtai, mėgavomės nuostabiais Neringos trail takeliais, neskubėjome ir net jūroje išsimaudėme“, – įspūdžiais dalijasi verslininkas.  

Bėgimo akimirka
Bėgimo akimirka

 

Pasak A.Jurskio, išgirdę tikslą kasmet kilometrų skaičių didinti žmonės nustemba, nes yra įpratę girdėti, jog metams bėgant esame pratę mažinti lūkesčius sau: „Ar man pavyks pasiekti šį tikslą? Turbūt ne. Tai kam tada jo siekti, paklausite? Nes pasiekimas tėra akimirka. Stipresnius mus daro ne įgyvendinti tikslai, bet nuolatinis jų siekimas“, – įsitikinęs A.Jurskis, kurio pasiekimų sąraše – įveiktos aukščiausios 100 šalių viršukalnės ir 6 didieji pasaulio maratonai bei „Ironman“ triatlonas.

A.Jurskis pasakoja, jog sau kelti maksimalius tikslus jam patinka tiek versle, tiek sporte, o neriboti siekių moko ir savo vaikus.

 

Bėgimo akimirka
Bėgimo akimirka

„Užsibrėždami ambicingus, neretai, atrodytų, neįmanomus tikslus ir jų siekdami, tampame stipresni, nei buvome vakar. Sėkmės receptas paprastas –  sėkmė slypi už durų, kurias sunku atidaryti, nes jos yra už mūsų komforto zonos ribų. Nuolatinis kasdieninis tobulėjimas, kryptingas tikslų siekimas, noras viską atlikti kuo geriau veda į sėkmę“, – savo sėkmės receptu dalijasi verslininkas.

„Visada tik pirmyn!” – toks šūkis lydi A.Jurskį. Nesustoti jis sau linki ir gimimo dienos proga.

Naujausi straipsniai