Verslininką filme „Mažasis princas“ įgarsinęs Vytautas Rumšas: „Be blogio nepažintume gėrio“

Vytautas Rumšas jaunesnysis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-13 13:40
Lietuviškai dubliuotą vieną gražiausių istorijų apie draugystę ir gerumą animaciniame filme „Mažasis princas“ Lietuvos žiūrovai šalies kino teatruose išvysti gali jau nuo šiandien. Į modernų rūbą „Kung Fu Pandos“ režisieriaus Marko Osbourne‘o įvilktas pasakojimas mažiems ir dideliems primins gerai pažįstamus herojus – Mažąįį princą, Rožę, Lapę ir pakvies aplankyti tolimas žvaigždes.

Vieną iš naujojo filmuko personažų įgarsino aktorius Vytautas Rumšas vyresnysis. Jis balsą paskolino vienam iš nedaugelio neigiamų šios istorijos veikėjų. „Mano įgarsintas verslininkas yra šių laikų žmogus, kurio vienintelis tikėjimas yra nauda. Jis nori viską turėti, net žvaigždes ir neleisti kitiems jų matyti. Ironiška, kad mano herojus nori viską pasisavinti, bet pats tuo net nesinaudoja“, – pasakojo aktorius.

Anot V.Rumšo, nors jo rolė nėra didelė, ji ypač svarbi perteikiant žiūrovui „Mažojo princo“ istorijos esmę. „Yra visokių žmonių, jei nebūtų neigiamų personažų, nežinotume, kas yra gėris. Mano herojus reikalingas, nes greta jo portreto išryškėja gerosios žmogaus savybės, jis – tarsi atsvara kitiems filmo veikėjams“, – kalbėjo jis, pridurdamas, kad iš dramaturginės pusės neigiami personažai yra ypač įdomūs dėl jų sodrumo ir įvairovės.

Kino kūrėjų nuotr.
Kino kūrėjų nuotr.

Pagal to paties pavadinimo prancūzų autoriaus ir aviatoriaus Antoine‘o de Saint-Exupéry apsakymą sukurtas animacinis filmas „Mažasis princas“, V.Rumšo teigimu, aktualus šių dienų suaugusiems ir vaikams. „Mažojo princo“ istorija yra labai teisinga, dvasiškai tikra, kai tu ją skaitai – viskas limpa. Jos tiesa atpažįstama kiekvienam.

A.de Saint-Exupéry, ko gero, buvo labai jautrus žmogus ir matė visus mūsų pasaulio atspalvius. Nebūtų matęs, nebūtų šios istorijos parašęs. Jautrus žmogus gali įžvelgti įvairias žmogaus ydas, gyvenimo tikslą.

Gerai, kad filmukas surištas su šia diena, pasirinktos modernios išraiškos priemonės, nes nemažai šių laikų vaikų Mažojo princo nė nepažįsta, džiugu, kad pagrindinė istorija palikta originali. Esu patenkintas šiuo darbu“, – tvirtino jis.

Kino kūrėjų nuotr.
Kino kūrėjų nuotr.

Mėgaudamiesi kruopščiu prancūzų dailininkų darbu ir personažų įvairove žiūrovai girdės ne tik V.Rumšo, bet ir Kosto Smorigino, kuris įgarsino lakūną, bet ir Leonardo Pobedonoscevo, Justės Zinkevičiūtės, Gabrielės Aničaitės ir kitų žinomų aktorių balsus.

Svajinga ir laikui nepavaldi Mažojo princo istorija jau atvyko į Lietuvos kino teatrus, tad nepraleiskite progos išvysti šį neįtikėtiną, ištisoms kartoms atmintin įsirėžusį pasakojimą.

Animacinio filmo „Mažasis princas“ anonsas:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai