Veronikos Gordijevskajos koncerte skambėjo ir lietuviška daina apie laisvę

Veronika Gordijevskaja / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Muzikinės scenos Lietuvoje naujokė baltarusė Veronika Gordijevskaja penktadienio vakarą savo draugus ir kolegas pakvietė į muzikinio klipo pristatymą bei gyvo garso koncertą Vilniaus „Secret“ klube.

Dainos „Stali čiužimi“ (liet. „Tapome svetimi“) vaizdo klipą pristačiusi Veronika, norėdama perteikti romantišką pajūrio dvasią, vakarėlio koncerto pradžioje vilkėjo suknelę iš vaizdo klipo, kuris buvo filmuotas Nidoje. Besiplaikstanti burgundiškos spalvos suknelė yra prekės ženklo Anna Rachele kūrinys.

Renginio metu taip pat pasirodė „Smėlio džiazo“ kūrėja Jurgita Minderytė. Pristatydama savo naują draugę, Veronika taip pat papasakojo linksmą istoriją. „Mano šukuosena baigia išsileisti todėl, kad važiuodama į „Secret“ aš kažkur pamečiau plaukų laką. O Jurgita man pasakė liaudišką receptą – sumaišyti alų su cukrumi. Matyt, alaus buvo per mažai“, – juokdamasi pasakojo atlikėja, kol J.Minderytė taisė jai šukuoseną.

Koncerto metu atlikėja iš Baltarusijos ne tik atliko dainas rusų ir anglų kalbomis, tačiau beveik idealia lietuvių kalba uždainavo dainą „Laisvė“. „Ačiū labai. Už laisvę! Po „Šok su manimi“, man atrodo, aš ne tik uždainuosiu, bet ir prakalbėsiu lieviškai. Man sunku, bet aš stengiuosi“, – kalbėdama pusiau rusiškai, pusiau lietuviškai prisipažino Veronika. Antroje koncerto dalyje atlikėja scenoje pasirodė vilkėdama elegantišką smokingą ir rankose nuolat gniaužė gerbėjų ir draugų dovanotas gėles. 

Palaikyti iš Baltarusijos kilusios atlikėjos sugužėjo ir TV3 šokių projekto „Šok su manimi“, kuriame mergina šiuo metu dalyvauja, dalyviai bei būrys gerbėjų ir draugų.

Diana Martinėlė ir Marina Bui / Gretos Skaraitienės nuotr.

 

Skaitykite daugiau