Veronika Gordijevskaja spindėjo seksualumu – savo įvaizdį ji patikėjo Mantui Petruškevičiui

Koncerto akimirka / Mariaus Žičiaus nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

„Omnitel 1000 km lenktynes“ vainikavo tikras žvaigždžių desantas – uždaromajame lenktynių koncerte pasirodė gausus būrys populiariausių šalies dainininkų. Nors vėsus šeštadienio vakaro oras Palangoje susirinkusių svečių ir nelepino, sušilti padėjo uždegantys vaizdai – dainininkės visomis jėgomis stengėsi pabrėžti savą seksualumą, bene karščiausia mergina scenoje pasirodė esanti Baltarusijos atlikėja Veronika Gordijevskaja.

Mergina į „Omnitel 1000 km lenktynių“ sceną užlipo tviskanti auksu – jos laibą kūną ir figūros privalumus pabrėžė iš auksinių žvynelių pasiūtas triko, auksinės grandinės puošė ir jos pečius dengusį juodą militaristinį švarką. Kojoms pridengti atlikėja pasirinko permatomas aptemptas kelnes, margintas akį traukiančiais siuviniais.

Pati V.Gordijevskaja, sunkiai kalbanti, tačiau puikiai dainuojanti lietuviškai, patikino, jog už tokį jos įvaizdį atsakingas stilistas Mantas Petruškevičius. „Labai džiaugiuosi, kad turiu tokių puikių draugų, kurie geba pasirūpinti mano išvaizda. Šis kostiumas man labai patinka ir už jį esu dėkinga Mantui“, – kalbėjo atlikėja.

Anot V.Gordijevskajos, seksualus įvaizdis jai visada buvo prie širdies, o pastarasis pateiktas itin subtiliai. „Manau, kad labai svarbu jaustis patogiai. Tiek kasdieniniais drabužiais vilkint, tiek sceniniais. Šitaip apsirengusi jaučiuosi puikiai, manau, kad jis man tinka“, – kalbėjo dainininkė.

Paklausta, ar tokiu vėsiu oru pasirodyti scenoje vien su triko jai nebuvo per šalta, dainininkė patikino, kad yra visai priešingai: „Užlipusi į sceną pajaučiu tiek daug energijos, kad apie jokį šaltį nė negali būti kalbos. Mane užveda publika“, – sakė dainininkė.

Skaitykite daugiau