Kotryna Kirdeikytė, Veronika Gordijevskaja ir kitos merginos lietingą vakarą užsiėmė šokio ir aerobikos pratimais

Kotryna Kirdeikytė / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio vakarą Šarūno Kirdeikio vadovaujamoje „Show Makers akademijoje“ vyko naujo užsiėmimo „aerodance“ , skirto merginoms ir jaunoms mamytėms, pristatymas. Susidomėjusios nauja veikla šokio žingsneliu judėjo ir žinomos merginos. Tiesa, ne visos jos pasirūpino sportine apranga, tad kai kurioms užsiėmimu grožėtis teko sėdint.

Veronika Gordijevskaja / Luko Balandžio nuotr.

Į nuotaikingą pristatymą su naująja „Show Makers akademijos“ trenere, „Tony Betties“ vokaliste Karolina Mankute atskubėjo Veronika Gordijevskaja, Kotryna Kirdeikytė, Baiba Skurstenė, Urtė Šilagalytė, projekto „Lietuvos balsas“ finalininkė Berta Timinskaitė, šokėja Irina Nazarenko ir kitos sportu susidomėjusios merginos.

Tiesa, Baiba ir Urtė atkeliavo apsirengusios džinsais ir guodėsi nežinojusios, kad teks sportuoti. Prakaitą sąžiningai liejo Berta, Irina, Kotryna ir Veronika.

„Jei norite gražiai šokti ir turėti puikią figūrą, ateikite šokti pas Šarūną Kirdeikį. Labai patiko „aerodance“ užsiėmimas, visa nugara šlapia, pavargau, pagal tai sprendžiu, kad treniruotė tikrai pavykusi“, – po užsiėmimo kalbėjo V.Gordijevskaja.

Skaitykite daugiau