Veroniką Gordijevskają iš drovumo pančių išlaisvino Mantas Petruškevičius ir fotografas Gediminas Žilinskas

Veronika Gordijevskaja / zmones24.lt
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lietuvoje sparčiai populiarėjanti Baltarusijos dainininkė Veronika Gordijevskaja, neseniai Vilniuje surengusi anšlaginį koncertą, toliau skinasi kelią į mūsų šalies pramogų pasaulio Olimpą. Tai jai padeda daryti savo srities profesionalai – stiliaus guru Mantas Petruškevičius ir žvaigždžių fotografas Gediminas Žilinskas. Neseniai jie Veroniką paruošė ypatingai fotosesijai.

Pati baltarusė, kuri dėl savo įtakingų pažinčių Rusijoje yra dažnai vadinama šios šalies superžvaigždžių geriausia drauge, džiaugiasi sėkmingu bendradarbiavimu su M.Petruškevičiumi ir G.Žilinsku. Mergina neslepia, kad po fotosesijos, kurioje iš pilkos pelytės virto ryškia scenos diva, ji jautėsi pakylėta.

Veronika Gordijevskaja / zmones24.lt

„Stiliaus eksperimentai labai pakeitė mano požiūrį į save. Jei anksčiau publikos akyse atrodžiau lyrinė, rami ir romantiška mergaitė, tai dabar pasikeičiau radikaliai. Nuo šiol esu ryški scenos atstovė. Dingo mano drovumas. Dabar galite Veroniką Gordijevskają vadinti fatališka moterimi“, – šypteli Baltarusijos dainininkė.

Prie muzikantės stiliaus pokyčių labai daug prisidėjo M.Petruškevičius, sutikęs tapti Veronikos stilistu.

Veronika Gordijevskaja / zmones24.lt

Jis patarė viešniai iš kaimyninės valstybės stiliaus klausimais, rinko naujus jos sceninius drabužius. Anot atlikėjos, išsivaduoti iš drovumo pančių jai ypač padėjo fotografas G.Žilinskas. „Man labai patiko dirbti su Gediminu. Jis pats geriausias“, – komplimentų fotografijos meistrui negailėjo baltarusė.

Pastaruoju metu pakito ir Veronikos požiūris į muziką. Anksčiau jos dainos buvo romantiškos ir ramios, tačiau dabar ji ant scenos atlieka veržlius, maištingus ir drąsius kūrinius.

Skaitykite daugiau