Veronika Gordijevskaja į kokteilių baro atidarymą atsivedė savo merginą Iriną

Veronika ir Irina / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Iš Baltarusijos kilusi dainininkė Veronika Gordijevskaja (25) penktadienio vakarą tapo naujojo kokteilių baro „Lotus“ viešnia. Lietuvoje jau spėjusi išpopuliarėti atlikėja šią savaitę gerbėjus nustebino netikėtu prisipažinimu – ji paatviravo esanti biseksuali. Tarsi patvirtindama savo žodžius, į vakarėlį Veronika atsivedė merginą, kurią vadino savo pora.

Veronika ir Irina / Gretos Skaraitienės nuotr.

Portalui Žmonės.lt V.Gordijevskaja sakė, kad jos kompanionė – 27-erių Irina. Iš Minsko atvykusi mergina tvirtino į Vilnių atvykusi vos parai ir apgailestavo, kad nespės išvysti šeštadienį vyksiančios pirmosios projekto „Šok su manimi“ laidos.

„Mes pažįstamos jau 7-erius metus. Pasisakiau viešai, kad man patinka ir merginos, tad nematau reikalo slėpti Irinos“, – kalbėjo Veronika. Dainininkė teigė, kad jos mergina būtinai dar atvyks į Vilnių, kad pažiūrėtų, kaip jai sekasi dalyvauti šokių projekte.

Nors merginos vakarėlio metu apsikeitė bučiniais, demonstruoti didelės aistros prieš fotografus jos nesiryžo. Tiesa, kai kurie skeptikai mano, kad šie V.Gordijevskajos santykiai gali būti paviešinti tik tam, kad Veronika pelnytų daugiau simpatijų ir populiarumo, kuris padės jai dalyvaujant „Šok su manimi“.

Skaitykite daugiau