Veronika Gordijevskaja festivalyje „Slavianskij bazar“ neišvengė klausimų, kodėl baltarusė atstovauja Lietuvai, o ne savo gimtinei

Veronikos Gordijevskajos pasirodymas Vitebske / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vitebske (Baltarusija) jau 22 kartą vykęs tarptautinis menų festivalis „Slavianskij bazar“ pirmadienį pasiekė finišo tiesiąją. Pirmą kartą jame pasirodžiusi atlikėja Veronika Gordijevskaja vis dar gyvena renginio akimirkomis ir patirtomis emocijomis, kurių, kaip teigia ji pati, nenusipirksi už jokius pinigus.

„Labai džiaugiuosi, kad buvo pasiūlyt dalyvauti šiame festivalyje ir pasirodyti scenoje su tokiomis žvaigždėmis kaip Julia Savičeva, Timuras Rodriguezas, Eva Polna, Nikita Presniakovas“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Veronika, kuri dainavo festivalio koncerte, skirtame jaunimui.

Dainininkė prisiminė, kad, jai lipant į sceną atlikti savo muzikinį pasirodymą, koncerto vedėjas, žurnalistas Aleksas Ostudinas ją apibėrė komplimentais ir pavadino „Lietuvos diva“.

Be to, V.Gordijevskaja maloniai nustebo atvykusi į persirengimo kambarį, kuriuo jai teko dalintis su šiemet 3 vietą „Eurovizijoje“ laimėjusia Ukrainos atstove Zlata Ognevič.

Veronikos Gordijevskojos pasirodymas „Slavianskij bazar“ (13 nuotr.)
+7

„Turėjome šiek tiek laisvo laiko, todėl susipažinome su kitais dalyviais ir su jais pabendravome. Scenoje pasirodžiau su merginų šokių kolektyvu, kuriam vadovauja Sandra Saikauskaitė. Su ja susipažinome dalyvaudamos šokių projekte „Šok su manimi“. Tai pirmas mano ir šokių kolektyvo pasirodymas drauge scenoje, todėl prieš renginį daug nervinausi, ar viskas pavyks, ar gerai pasirodysime“, – teigė V.Gordijevskaja.

Festivalis „Slavianskij bazar“ Veroniką sužavėjo nuolatiniu šurmuliu: dieną galima pasigrožėti miestu, o vakare prasideda programa, kuri tęsiasi iki paryčių.

Anot atlikėjos, šokėjoms buvo labai keista, kad jų pasirodymas buvo suplanuotas taip vėlai, tačiau po Veronikos dainos amfiteatre linksmybės dar vyko iki patekant saulei. Veronika pasakojo, kad šokėjų atliktas pasirodymas labai sužavėjo publiką, o po pasirodymo merginos buvo gausiai apipiltos komplimentais ir klausimais apie pasirodymą.

V.Gordijevskaja pripažino, kad jai nepavyko išvengti daugelio žurnalistų klausimo, kodėl baltarusė atlikėja atstovauja Lietuvai, o ne savo gimtinei.

„Muzika neturi sienų. Nesvarbu, kur mes esame, svarbiausia yra tai, ką mes darome“ , – portalui Žmonės.lt kalbėjo atlikėja.

Veronika Gordijevskaja / Asmeninio albumo nuotr.

 

Skaitykite daugiau