Justino Bieberio nuotraukos sukėlė sąmyšį internete: vos susižadėjęs susipyko su Hailey?

Justinas Bieberis / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-15 22:41
Kanadiečių dainininkas Justinas Bieberis pasipiršo modeliui Hailey Baldwin. Porą sveikino tėvai, artimi draugai ir žmonės visame pasaulyje. Praėjus kelioms dienoms po sužadėtuvių, prakalbo ir J. Bieberis. Savo mylimajai jis skyrė gražiausius žodžius. Tiesa, praėjus kelioms dienoms po sužadėtuvių, netoliese savo mylimosios apartamentų Brukline, jis pastebėtas besielgiantis itin emocingai.

Porelė ruošėsi lipti į sraigtasparnį, nugabensiantį juos pas Hailey tėvus kai J. Bieberio akyse pasirodė... Ašaros?

Su kuo Justinas kalbėjo telefonu ir kas galėjo būti ta persona, iššaukusi tokią žymiojo kanadiečio emociją, praėjus vos dviems dienoms nuo piršlybų – neaišku.

Primename, jog atlikėjas patvirtino, kad su Hailey susižadėjo 7 dieną, pridėdamas, kad septynetas – laimingas skaičius, be to – jie susižadėjo dar ir 7 menėsį.

J. Bieberis prisiekė mylėti Hailey ir drąsiai kalbėjo apie vestuves.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pasak kelių liudininkų, Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin susižadėjo Bahamuose. Justinas savo mylimosios rankos paprašė šeštadienio vakarą. Sužadėtinius pasveikino jų tėvai.

„Žadėjau šiek tiek palaukti, kol kažką pasakysiu, bet kalbos sklinda greitai. Klausyk, paprastoji Hailey, aš visiškai įsimylėjęs viską tavyje! Įsipareigojęs praleisti gyvenimą geriau tave pažįstant, mylint tave kantriai ir aistringai. Pažadu mūsų šeima rūpintis garbingai ir sąžiningai. Leidžiu Jėzui ir jo Šventajai Dvasiai mus vesti, kur tik eitume, kokį sprendimą priimtume. Mano širdis yra VISIŠKAI ir AMŽINAI tavo, visuomet man būsi pirmoji. Esi mano gyvenimo meilė, Hailey Baldwin, ir aš nenoriu jo praleisti su niekuo kitu." – štai tokius žodžius savo sužadėtinei skyrė popmuzikos žvaigždė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai