Vengiate dažyti apatines blakstienas? Pasinaudokite paprastomis gudrybėmis!

Blakstienos / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-11 09:20
Blakstienų tušas – tikriausiai populiariausia dekoratyvinės kosmetikos priemonė, kuriai prilygtų nebent lūpų dažai. Net vešlių ir tamsių blakstienų savininkės mėgsta jas paryškinti. Tik štai apatines blakstienas dažo ne visos – iš dalies dėl to, kad nežino, kaip gražiai tai padaryti.

1. Mažiau tušo!

Pirmiausia turite padažyti viršutines blakstienas, palaukti, kol jos išdžius, ir tik tada imtis apatinių. Blakstienų tušo šepetėlį panardinkite į tūbelę tik kartą, o perteklių nubraukite – pernelyg daug tušo apsunkins ir sulipins apatines blakstienas, jos ilgai džius.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

2. Ne visada tinka tas pats tušas

Neretai norisi, kad viršutinės blakstienos būtų riestos, ryškios, tankios ir/ar ilgos, todėl perkame atitinkamą tušą. Tačiau visų šių efektų mums nereikia dažant apatines blakstienas. Joms geriau tiktų paprastesnis tušas, kurio šepetėlis – mažas ir tiesus. Su įmantrių formų ilgu šepetėliu paprasčiausiai sunku dažyti apatines blakstienas jų neištepus ir neparyškinus per daug.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3. Nedažykite pačių galiukų

Ne visos mėgsta dažyti apatines blakstienas – padažytos, jos tampa perpus ilgesnės, tepa paakius ir išryškina defektus. Pavyzdžiui, pasidažius išryškėja, kad jūsų kairė akis mažesnė už dešinę (veido asimetrija būdinga daugumai). Pamėginkite lengvai padažyti apatines blakstienas ir sustoti ties jų galiukais – pastarųjų nedažykite, ir blakstienos nebus dramatiškai ilgos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

4. Dažykite tik vakare

Vizažistai nepataria dieniniam makiažui dažyti apatinių blakstienų – juk norisi kuo natūralesnio įvaizdžio. Tačiau jei išsiruošėte į šventę, vakarėlį ar pavakaroti su draugėmis restorane, galite dažyti ir apatines blakstienas – akys atrodys įspūdingesnės, žvilgsnis gilesnis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

5. Atsargiai nuvalykite išteptas vietas

Ne kiekvienai pavyksta padažyti apatines blakstienas niekur neištepus. Nieko baisaus – tiesiog palaukite, kol tušas nudžius, ir atsargiai pavalykite išteptą odos lopinėlį vatos pagaliuku. Jei nepalauksite, kol tušas išdžius, ir pulsite valyti, galite dar labiau ištepti paakius.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

6. Pakiškite šaukštą

Jei nenorite, kad tektų valyti išteptas vietas, galite pasinaudoti sena gudrybe – pakiškite po blakstienomis šaukštą ir dažykite blakstienas. Jei kas ir išsiteps, tai tik šaukštas. Tik atsargiai – nespauskite juo gležnos paakių odos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Dar keli patarimai:

  • dažykite blakstienas pagal natūralų jų linkį;
  • naudokite vandeniui atsparų tušą;
  • apatines blakstienas galite dažyti šviesesniu tušu;
  • dažyti pradėkite nuo kraštų ir eikite kito šono link;
  • jei maskuojate paakius, stenkitės, kad pudros nepatektų ant blakstienų;
  • prižiūrėkite paakių odą.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai