Venecijos pareigūnai dėl George'o Clooney vestuvių uždaro gatves, į miestą renkasi žvaigždės

George‘as Clooney ir Amal Alamuddin / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-26 11:33
Venecijos miesto pareigūnai ketvirtadienį nurodė pirmadienį uždaryti pėsčiųjų gatves priešais vaizdingą Didįjį kanalą, kad minios negalėtų priartėti prie George'o Clooney ir žmogaus teisių advokatės Amal Alamuddin vestuvių vietos.

Miesto nurodymu, pėstiesiems takai, vedantys, prie 16-ojo amžiaus Cavalli rūmų, pirmadienį bus uždaryti mažiausiai dvi valandas, dėl „George'o Clooney vestuvių“. Šis įsakymas yra pirmas oficialus požymis dėl vestuvių laiko.

Anksčiau buvo pranešta, kad G.Clooney ir A.Alamuddin tuoksis šeštadienį, bet šaltinis miesto valdžioje sakė, kad minimas įsakymas policijai duotas pirmadieniui. Tai rodytų, kad vestuvės įvyks pirmadienį.

G.Clooney anksčiau šį mėnesį per renginį Florencijoje atskleidė, kad savo nuotaką ves Venecijoje, bet vestuvių datos nenurodė. Spauda spėliojo, kad pora surengs dvi ceremonijas: vieną – šeštadienį, o kitą, civilinę, – pirmadienį.

Vienas Venecijos miesto valdžios pareigūnas, kuris nesutiko skelbti savo pavardės, nes neturėjo įgaliojimų kalbėtis su žiniasklaida, sakė, jog policija paprašė uždaryti gatves, kad nesusirinktų minios ir nekiltų pavojus saugumui. Pasak šaltinio, gatvės būdavo uždaromos ir anksčiau, ir per viešus, ir per privačius renginius.

Pasak pareigūno, to rajono uždarymas paveiks tik miesto įstaigas, o ne kompanijas, kurios aptarnauja turistus.

Renesanso laikais statyti Cavalli rūmai yra naudojami civilinėms santuokoms registruoti; pro rūmų salių langus atsiveria vaizdai į Didįjį kanalą ir garsųjį Rialto tiltą. Į rūmus galima patekti „labiausiai jaudinamu“ būdu – gondolomis, sakoma miesto interneto svetainėje.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

G.Clooney turi vilą Šiaurės Italijoje prie Komo ežero ir dažnai lankosi Venecijoje, visų pirma – dalyvauti premjerose per kasmet vykstantį Venecijos kino festivalį.

A.Alamuddin ir jos motina Baria, ruošdamosi didžiajai dienai, trečiadienį atvyko į Milaną.

53 metų G.Clooney ir 36 metų A.Alamuddin – Beirute gimusi Didžiosios Britanijos pilietė, gyvenanti Londone, – praėjusį mėnesį Britanijoje paskelbė privalomą teisinį pranešimą, kad ketina tuoktis užsienyje, konkrečiai – Italijoje. Tai bus antroji jo ir pirmoji jos santuoka.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai