Venecijoje George'as Clooney ir Amal Alamuddin įregistravo civilinę santuoką

George'as Clooney ir Amal Alamuddin / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-29 14:45
Pirmadienį Venecijos rotušėje aktorius George'as Clooney (53 m.) ir teisininkė Amal Alamuddin (36 m.) įregistravo civilinę santuoką.

Pora susituokė ir ištaigingą puotą iškėlė praėjusį šeštadienį prabangiame Venecijos viešbutyje „Aman Canal Grande“, tačiau civilinę santuoką įregistravo tik šiandien. George'ą Clooney ir Amal Alamuddin sutuokė geras jaunikio draugas, buvęs Romos meras Walteris Veltronis – jis ceremonijai vadovavo ir šeštadienį.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dėl Holivudo žvaigždės santuokos dviem valandoms buvo uždraustas eismas pėsčiųjų gatvėje 50 metrų atstumu nuo Venecijos rotušės, kuri yra įsikūrusi prieš pat viešbutį „Aman Canal Grande“. Vis tik smalsuolių bei fotografų čia netrūko. Gerbėjo paklaustas, koks jausmas būti vedusiam, George'as Clooney džiugiai atsakė: „Geras!“. O jo žmona, paklausta, ar gražiai jai skamba būti vadinamai ponia Clooney, atsakė: „Nuostabiai!“

Civilinė santuokos ceremonija tebuvo formalumas – ji tetruko viso labo 10 minučių. Santuokos liudininku tapo ilgametis George'o Clooney katerio Venecijoje vairuotojas Alessandro Greco – jis jaunuosius ir atplukdė į rotušę. Aktorius šiai progai buvo apsirengęs pilku kostiumu, o jo nuotaka vilkėjo elegantišką plačių kelnių ir palaidinės ansamblį bei puošėsi skrybėle.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Netrukus po šios ceremonijos jaunavedžiai išvyko į oro uostą ir paliko savo meilės miestą Veneciją.

Sekmadienį, pirmą dieną po vestuvių, jaunavedžiai pirmą kartą pasirodė viešumoje jau kaip vyras ir žmona – pora mielai pozavo fotografams, o nuo jų veidų nedingo šypsenos.

Amžino jaunikio etiketės nusikratęs George'as Clooney ir Amal Alamuddin susipažino pernai rugsėjį viename labdaringame renginyje, taigi pora nutarė simboliškai susituokti minėdami pirmąsias savo draugystės metines.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

George'as Clooney gražuolei Amal Alamuddin pasipiršo balandžio mėnesį. Ši santuoka aktoriui jau antroji – anksčiau jis buvo vedęs kolegę Talią Balsam, su kuria išsiskyrė 1993 metais. Po skyrybų George'as Clooney viešai prisiekė daugiau niekada gyvenime nevesti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai